Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Toyota AYGO. Laikas pažaisti.

Išsiskirkite iš minios gaiviu, drąsiu, naujo dizaino „AYGO“. Pasinaudoję begale „AYGO x-play“ individualizavimo galimybių, susikurkite tik Jums skirtą „AYGO“. Keturis žmones patogiai talpinantis kompaktiškas ir judrus „AYGO“ idealiai tiks kelionėms po miestą.

Pritaikykite pagal savo poreikius, naudodami du „x-play“ esančius išorės stiliaus paketus. Išsiskirkite su „OUTstand“, nuspalvinkite priekines groteles, difuzorių ir stogą kontrastuojančiomis spalvomis. O jei Jums patinka subtilesnės kombinacijos, spindėkite su „OUTglow“. Priekį, galinio buferio kraštus ir apatinės durelių dalies apdailą nuspalvinkite raudona ar blizgia sidabro spalva. Pritaikyti „AYGO“ pagal savo poreikius yra lengva!

Mūsų inžinieriai parodė ką sugeba. Iš išorės „AYGO“ gali atrodyti kompaktiškas, tačiau dėl sumanių sprendimų viduje šis automobilis yra neįtikėtinai talpus – jame telpa keturi žmonės ir didelis bagažas. Dėl naujos pakabos vairavimas tapo dar sklandesnis, o dėl vos 4,8 m posūkio spindulio nė vienas kelias nebėra per siauras, o posūkis – per staigus. Dėl „AYGO“ vikrumo kiekviena kelionė reiškia begalę linksmybių.

Mūsų inžinieriai nusiuntė jau ir taip efektyvų trijų cilindrų variklį į sporto salę, pagerino jo kvėpavimą ir sumažino vidinę trintį. Todėl šį variklį turinčiu automobiliu važiuoti bus dar smagiau, o išmetamo CO kiekis bus visai nedidelis.

„Kai dabar žiūriu į šį automobilį, negaliu nesišypsoti ir jo nemylėti. Taigi jaučiu, kad man pavyko.“

DAVID TERAI, AYGO VYR. INŽINIERIUS

Galerija

Ypatybės

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba sužinokite, kaip tvarkyti slapukus.

Uždaryti Uždaryti