Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Prie elegantiškojo Corolla sedano prisijungus vikriajam Corolla hečbekui  prasidėjo naujas visų laikų perkamiausio pasaulyje automobilio raidos etapas, kurį ženklina hibridinė technologija. Nuo šiol, nepaisant jūsų gyvenimo būdo ar pasirinkto kėbulo tipo, galėsite mėgautis automatiškai įkraunamo hibridinio galios agregato privalumais ir patikimumu, kuriuo garsėja Toyota. Stilingas, efektyvus ir malonus vairavimas – tai naujojo Corolla skiriamieji bruožai, paverčiantys šį automobilį naujųjų laikų ikona.

 

TNGA GA-C platforma, ant kurios komplektuojamas naujasis Corolla hečbekas, suprojektuota taip, jog svorio centras būtų 10 mm žemiau. Dėl šios priežasties vairuoti naująjį hečbeką tampa dar smagiau ir įdomiau. 60% standesnis kėbulas, suprojektuotas naudojant ypatingai tvirtą plieną, kuris sutvirtina pagrindines kėbulo dalis, todėl automobilį vairuoti tampa dar saugiau. Vairavimo potyrius sustiprina ir daugiasvirtė galinė pakabos, montuojama kaip standartinė įranga visuose Corolla modeliuose.

 

Išraiškingas charakteris
Naujasis Corolla hečbekas sukurtas taip, kad jame bet kuris jaustųsi stilingai bei patogiai, kad ir kur keliautų .
Automobilis pasižymi išraiškinga ir dinamiška išvaizda. Platus priekis ir žemai nusileidžiantis variklio dangtis suteikia veržlumo, kurį dar labiau pabrėžia sportiški 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir įspūdingos plačios radiatoriaus grotelės. Naujos kartos LED priekiniai žibintai sukuria išskirtinį įvaizdį, o išraiškingos linijos suteikia jaunatvišką charakterį.

Kai efektyvumas susijungia su malonumu
Naujasis Corolla Hybrid pasižymi išskirtiniu degalų sunaudojimo efektyvumu ir itin mažu išmetamųjų teršalų kiekiu, kuris, važiuojant visiškai elektriniu režimu, tampa lygus nuliui. Tad be jokių apribojimų galėsite važinėtis didžiųjų miestų gatvėmis, kuriose jau taikomi mažos taršos standartai.

Eiklus, greitu atsaku mieste pasižymintis hibridinis variklis užtikrina malonų ir sklandų vairavimą. Be to, nuo šiol Corolla hečbeką galima komplektuoti su 2,0 l Hybrid Dynamic Force varikliu, kuris suteikia dar daugiau galios. Galėsite mėgautis ne tik dinamišku, bet ir ekonomišku važiavimu visose eismo situacijose. O automatiškai įkraunamas akumuliatorius išvaduos nuo bet kokių rūpesčių, susijusių su automobilio įkrovimu.

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti