Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

NAUJOS KARTOS HIBRIDO VAŽIAVIMO SAVYBĖS

 

Pirmą kartą pasirodęs hibridinis Corolla sedanas su naujoviška savaime įsikraunančia hibridine sistema leidžia mėgautis energingu važiavimu. Perkamiausias pasaulyje automobilis įkūnija visiškai naują požiūrį į konstravimą ir projektavimą: tai patvirtina naujas stilingas išorės dizainas, iš pagrindų atnaujintas salonas, pažangių technologijų gausa ir bene svarbiausia – patobulinta saugos įranga. Corolla sedanas grįžta – dabar jis dar puikesnis.

                                                                                                                                                                                               

 

 

 

SUKURTAS KELIONĖMS PO MIESTĄ IR UŽ JO RIBŲ

Stilingas, efektyvus ir komfortiškas naujasis Corolla automobilis įtiks visiems, nesvarbu, kokį gyvenimo būdą jie propaguotų. Nardydami miesto gatvėmis ar skriedami greitkeliu, Jūs niekada nenusivilsite savaime įsikraunančiu galios agregatu ir patikimu automobilio veikimu, kuriuo garsėja Toyota.

 

 

ĮSPUDINGAS IŠ VIDAUS IR IŠORĖS

 

Naujojo Corolla sedano apibrėžimas neapsiriboja tik išskirtinėmis važiavimo charakteristikomis: jį papildo komfortiškas salonas, sukurtas atsižvelgiant į Jūsų poreikius, patobulintas saugos įrangos paketas Toyota Safety Sense, užtikrinantis visų eismo dalyvių saugumą, ir naujas hibridinis galios agregatas, kuris leidžia mėgautis įkvepiančiomis kelionėmis.

 

 

 

 

 

 

 

MAŽOS DEGALŲ SĄNAUDOS, ŽEMAS TARŠOS LYGIS IR MALONUMĄ TEIKIANTIS VAIRAVIMAS

 

Gyvybingas ir paklusniai į komandas mieste reaguojantis 1,8 l hibridinis variklis užtikrina sklandų ir ramų važiavimą bet kokioje situacijoje. Be to, jo niekada nereikės prijungti prie elektros tinklo, nes Corolla sedanas yra savaime įsikraunantis hibridas. Šis hibridas yra toks, koks ir turi būti.

 

 

 

 

 

 

 

 

IŠMANIOSIOS TECHNOLOGIJOS, KURIOMIS LENGVA NAUDOTIS

 

Naudodamiesi valdymo balsu funkcija, galite skambinti telefonu ir reguliuoti garso sistemą neatitraukdami rankų nuo vairo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VISĄ LAIKĄ LYDINTIS RAMYBĖS JAUSMAS

 

Toyota Safety Sense paketą sudarančios saugos sistemos dar aukščiau kilsteli pagalbinės vairuotojo įrangos kokybės kartelę. Patobulintą saugos įrangos paketą papildė išmanesnės funkcijos, kurios gali iš tiesų padėti išvengti susidūrimų. Tačiau galite būti tikri – automobilio kontrolė visuomet bus Jūsų rankose.

 

 

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti