Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Toyota verslą vertina rimtai, todėl sukūrėme PROACE CITY. Specialiai Jums sukurtus automobilius lengva vairuoti ir jie patenkins poreikius visu 100% bei maloniai nustebins. Naujasis PROACE CITY - tai viskas, ko galite tikėtis iš Toyota.

Juda kaip lengvasis automobilis, o traukia lyg sunkvežimis

Trijų kėbulo tipų ir 2 važiuoklės pagrindo ilgių PROACE CITY lengvai prisitaikys prie bet kokio verslo sąlygų. Itin didelės net iki 3,7 m³ talpos trumpieji furgonai bei iki 4,3 m³ talpos ilgieji PROACE CITY kartu su Smart Cargo sistema gali talpinti iki 3,4 m ilgio krovinius. Modelyje su Crew Cab kabina yra sulankstomos galinės sėdynės ir slankioji pertvara, sukurianti tiek erdvės, kiek tik Jums reikia.

Patogus ir išmanus, kad galėtumėte lengvai valdyti

Praktiškas, judrus ir universalus PROACE CITY yra tobulas verslo partneris. Galima pasirinkti modelius su dviem arba trimis priekinėmis sėdynėmis ir triviete galine sėdyne keturių durelių modeliuose, todėl PROACE CITY yra pritaikytas važiuoti su bet kokiu kroviniu. Išmanios funkcijos, tokios kaip Smart Cargo sistema, padidina talpą iki 0,4 m³. Siauros erdvės ir miesto gatvės nebėra kliūtis, nes asimetrinės galinės durelės palengvina krovimą.

Erdvė visiems ir viskam

PROACE CITY VERSO yra sukurtas bet kokiai kelionei. Automobilis talpina iki septynių žmonių, todėl vietos niekada netrūks, o trys ISOFIX fiksatoriai antrosios eilės sėdynėse kartu su saugos funkcija užtikrins Jūsų ir keleivių saugumą. Visiems technologijų entuziastams patiks Apple CarPlay™ arba Android Auto™ su Pro-Touch sistema; kelionėje galėsite mėgautis mėgstamiausiomis išmaniųjų telefonų programomis ir daugybe balsu valdomų funkcijų.

Sukurta Jums ir Jūsų keleiviams

Toyota PROACE CITY VERSO neabejotinai sužavės. Dėl patogios sulankstomos priekinės keleivio sėdynės, suteikiančios galimybę vežti ilgus krovinius, daugybės vietos daiktams ir atidaromų stiklinių bagažinės durelių automobilis yra praktiškas bei patogus. Mėgaukitės per panoraminį stogą saloną pasiekiančia šviesa bei klausykitės mėgiamos muzikos per Apple CarPlay™ arba Android Auto™ (priklausomai nuo kompletacijos).

Patikimose rankose

Toyota tiki, kad kiekvienas žmogus turi teisę išlikti saugus, todėl PROACE CITY siūlomas su visapusiškomis saugos funkcijomis. Nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema, adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, automatinė tolimųkų šviesų sistema ir pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema – šios PROACE CITY funkcijos užtikrina vairuotojo bei keleivių saugą kelyje. Užsitikrinę saugumą nuspręskite, kuri iš pagalbos vairuotojui sistemų padarytų vairavimą, o ir gyvenimą, dar paprastesnį: automobilio statymo kameros su Smart Active Vision funkcija, gerinančia galinį ir šoninį regėjimą ar Smart Load Indicator ir pažangioji Toyota Traction Select sistema, kuri neleis automobiliui sustoti važiuojant pačiais nelygiausiais paviršiais.

Toyota Professional. Kartu – dar geriau.

Toyota žino, kad verslas niekada nėra tik verslas, todėl sukūrėme pačių patikimiausių komercinių automobilių asortimentą. Pasirinkite naujojo kompaktiško dizaino PROACE CITY, PROACE ar legendinius Hilux automobilius ir Jūsų verslas bus patikimose rankose. Specializuotų Toyota Professional atstovų darbuotojai visada pasirengę padėti judėti. Toyota Professional siūlo platų aukštos kvalifikacijos specialistų ir specialiai Jums pritaikytų paslaugų spektrą.

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti