Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Slapukų politika

Slapukas – tai nedidelė teksto rinkmena, naudojama daugelyje interneto svetainių pakartotiniams vartotojų apsilankymams fiksuoti. Kadangi slapukas yra neveiklioji rinkmena, jis neplatina virusų ar kitų kenksmingų programų.
Svetainė naudoja slapukus, kadangi jų pagalba užtikrinamas tinkamas svetainės veikimas bei nuolatinis jos tobulinimas, kas leidžia Jums sėkmingai ja naudotis.

Jums lankantis mūsų svetainėje, per slapukus atsiunčiama tokia informacija:
 Jūsų peržiūrėti puslapiai, žiūrėjimo data ir laikas;
 Jūsų naudojama naršyklė;
 Jūsų ekrano raiška;
 Jūsų operacinė sistema;
 svetainė, kurioje lankėtės prieš pat mūsų svetainę;
 Jūsų IP adresas;

Ši informacija naudojama tik įprastinėms operacijoms atlikti ir statistikos duomenims rinkti, pavyzdžiui, siekiant patobulinti mūsų svetainę.

Informuojame, jog iš slapukų gauti duomenys yra tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais. Užtikriname, kad tokie duomenys nėra naudojami rinkti asmeninei informacijai apie Jus. Jokia informacija nėra perduodama ar parduodama trečiosioms šalims.

Jūs bet kada galite savo kompiuteryje išjungti slapukus – tereikia pakeisti atitinkamus naršyklės nustatymus. Tačiau įsidėmėkite, kad išjungus slapukus, gali nebeveikti kai kurios svetainės funkcijos. Jei nepageidaujate iš mūsų svetainės gauti slapukų, atidarykite savo naršyklės interneto pasirinktis, pasirinkite „Modernių slapukų nustatymai“ (angl. Advanced Cookie Settings) ir įtraukite mūsų svetainės adresą į sąrašą svetainių, kurių slapukų nepageidaujate gauti savo kompiuteryje. Taip pat galite nuspręsti ištrinti atskirus slapukus arba visus anksčiau Jūsų naršyklės išsaugotus slapukus.

Jei, lankydamiesi mūsų svetainėje, paprašote, kad su Jumis būtų susisiekta, išsiunčiate mums elektroninį laišką ar, pavyzdžiui, užsisakote brošiūrą, Jūs nurodote savo vardą ir pavardę, galbūt ir elektroninio pašto adresą, telefono numerį, asmens kodą ar kitus asmeninius duomenis. Šiuos duomenis naudojame tik Jūsų užklausai atlikti.

 

Svetainėje naudojamų slapukų sąrašas:

Slapukas

Slapuko paskirtis

Duomenų tvarkymo tikslas

Sukūrimo momentas

Galiojimo laikas

Naudojami duomenys

PHPSESSID

Sesija

Svetainės funkcionalumui užtikrinti siekiant pagerinti vartotojo patirtį.

Kai vartotojas patvirtina
slapukų politiką

Iki internetinio puslapio uždarymo

Sesijos numeris

_ga,
_gid,
_gat,
wfvt

Interneto puslapio lankytojų apskaitos skaitiklis

Šie slapukai naudojami statistinei
informacijai apie interneto puslapio
lankomumą rinkti; gauti duomenys
naudojami ataskaitoms rengti ir puslapiui
tobulinti

Įeinant į puslapį

30 minučių
Iki uždarymo

Apskaitai naudojami IP adresai ir unikalūs ID numeriai; apskaitos rezultatas – statistinis; skaitliuko apskaita vykdoma per „Google analytics“

wordfence_verifiedHuman

Tikrinama ar vartotojas nėra robotas

Šį slapuką naudoja turinio valdymo sisitema, kad galėtų identifikuoti lankytoją, ar tai yra žmogus ar paieškos robotas, taip apsaugant svetainės turinį nuo nepageidaujamo srauto

Įeinant į puslapį

Iki uždarymo

Unikalus ID sugeneruojamas tik tuo metu besilankačiam lankytojui

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba sužinokite, kaip tvarkyti slapukus.

Uždaryti Uždaryti