Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

„Toyota“ pažadėtas aptarnavimas

Toyota kokybė

„Toyota“ apie Jūsų automobilį išmano geriau nei bet kas kitas – ji sukūrė, pagamino ir apmokė specialistus, kad viskuo būtų pasirūpinta.

Visi remonto darbai – taikant griežčiausius „Toyota“ kokybės standartus

Garantuotas meistriškumas 
„Toyota“ apie Jūsų automobilį išmano geriau nei bet kas kitas – ji sukūrė, pagamino ir apmokė specialistus, kad būtų pasirūpinta. 

Sklandžiai ir efektyviai 
Galite pasitikėti savo vietiniu „Toyota“ remonto centru, nes jis visus darbus atliks pagal „Toyota“ patvirtintas darbo procedūras ir standartus. 

Išliekanti vertė 
Saugokite savo investiciją – leisdami savo automobilį apžiūrėti ir tvarkyti „Toyota“ ekspertams išlaikote jo vertę. 

Ramybė 
Automobilius gaminame taikydami išskirtinius standartus, tačiau kad klientai būtų visiškai ramūs, teikiame patikimą garantinį aptarnavimą.

 

Kėbulas ir dažai

Nė vienas nenorime net pagalvoti apie avariją. Tačiau į avarijas patenka net ir patys atsargiausi vairuotojai. Daugybė žmonių per visą gyvenimą nepatiria jokių susidūrimų. Vis dėlto, daugelis mūsų grįžę į automobilių stovėjimo aikštelę randame sutrenkimą ar įbrėžimą, kurio prieš tai nebuvo.

Gerai tai, kad nesvarbu, koks tai pažeidimas, nes būdami „Toyota“ automobilio vairuotojais galite būti ramūs ir visada kreiptis į įgaliotą „Toyota“ remonto centrą. Vietinis įgaliotas „Toyota“ remonto centras Jūsų automobilį sutvarkys taip, kad jis atrodys kaip iki avarijos.

Paslaugų ir kompetencijos chartija
„Toyota“ į avariją patekusių automobilių remonto chartija įsipareigojama teikti išskirtinės kokybės asmenines paslaugas ir užtikrinti techninę kompetenciją. Visus remonto darbus galite patikėti vietiniam„Toyota“ remonto centrui.

Kad gyvenimas būtų lengvesnis
Nesvarbu, koks avarijos pobūdis, pakanka vos vieno skambučio į įgaliotą „Toyota“ remonto centrą ir remonto darbai bus atlikti. Remonto darbų metu Jums bus paskirtas specialistas, su kuriuo galėsite susisiekti. Šis asmuo sutvarkys visus reikalus už Jus ir net susisieks su Jūsų draudimo bendrove (jei reikės).

Making your life easy
„Toyota“ į avariją patekusių automobilių remonto chartija apima įsipareigojimą Jus informuoti ir susitarti dėl tikslios automobilio grąžinimo datos ir laiko. Taip pat įsipareigojama nedelsiant Jums pranešti atsiradus nenumatytiems darbams arba nustačius, kad nustatytu laiku darbų baigti nepavyks.

„Toyota“ kokybė
Visi remonto darbai bus atlikti taikant griežčiausius „Toyota“ kokybės standartus. Tai reiškia, kad Jūsų automobilis bus grąžintas toks pat tvirtas ir saugus, koks buvo iki avarijos. Įgalioti „Toyota“ meistrai garsėja savo kruopštumu. Jie uždaro langus, kad į saloną nepatektų dulkių, uždengia sėdynes ir grindis specialiomis apsaugomis ir niekada nepalieka nešvarių pėdsakų ant dažytų paviršių. Šios detalės yra svarbios.

Sklandu ir efektyvu
Vienintelis dalykas, kurio „Toyota“ padaryti negali, tai atsukti laiko atgal ir užkirsti kelio avarijai. Vis dėlto, jei įvyko blogiausia, pasikliaukite įgaliotu „Toyota“ remonto centru. Jis sklandžiai ir efektyviai suteiks visas reikiamas remonto paslaugas ir Jūsų automobilis atrodys taip, kaip iki avarijos.

Automobilio paruošimas valstybinei techninei apžiūrai

Kiekvienos valstybinės techninės apžiūros metu pagal tam tikrus kriterijus patikrinamas Jūsų automobilio tinkamumas važiuoti. Kad sėkmingai praeitumėte šią apžiūrą pirmą kartą turite būti tikri, kad automobilis veikia puikiai. Automobilį patikrinus „Toyota“ specialistui galėsite būti ramūs, kad techninės apžiūros rezultatai bus geri.

Visi apžiūros darbai atliekami taikant „Toyota“ išskirtinės kokybės standartus. Galite pasitikėti savo vietiniu „Toyota“ remonto centru ir būti visiškai ramūs, nes jis visus darbus atliks pagal „Toyota“ patvirtintas darbo procedūras ir standartus.

Registracija į servisą
    TelefonuEl. paštu

    Mūsų e-privatumo politika

    Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

    Uždaryti Uždaryti