MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Sukurti ilgalaikiams gyvenimo nuotykiams

Beveik prieš du dešimtmečius keliuose pasirodžius pirmiesiems mūsų hibridams, dar buvo manančių, jog automobilis su dviem varikliais tėra ateities vizija. Tačiau Prius aplenkė savo laiką. Dabar mūsų hibridinių automobilių istorija jau yra įtraukusi per 10 mln. žmonių iš viso pasaulio.

Kuo ypatingas hibridinis automobilis?

Gali atrodyti, jog automobilį su pažangiomis technologijomis, ypač su hibridine, kuri užtikrina mažesnes kuro sąnaudas, nedidelį taršos lygį, perteklinės energijos regeneraciją ir jos panaudojimą, sunku eksploatuoti. Netiesa. Mūsų hibridiniai automobiliai sukurti siekiant palengvinti gyvenimą…

 

 

Su hibridiniu automobiliu lengviau gyventi

Vairuoti net du variklius turintį hibridinį automobilį nėra sudėtinga. Sužinokite, kaip mums pavyko sukurti hibridą, kuris valdomas taip pat lengvai, kaip ir bet kuris tradicinis automobilis.

 

Du galios šaltiniai – dukart didesnis vairavimo malonumas

Mūsų hibridiniuose modeliuose montuojami du varikliai – benzininis ir elektrinis. Jie veikia kartu, užtikrindami dar didesnę galią ir geresnį sukimo momentą, kai to reikia. Jei norite patirti dinamiškesnį važiavimą, tiesiog spustelkite Power mygtuką.

 

Pažangus galios valdymas

Važiuojant įkalne: automobilis varomas abiejų variklių visu pajėgumu. 
Mažinant greitį ir stabdant: kinetinė energija paverčiama elektros energija, kuri naudojama akumuliatoriui įkrauti. 
Lenkiant: automobilis varomas abiejų variklių visu pajėgumu.  
Stovint: abu varikliai automatiškai išjungiami, kad nebūtų be reikalo eikvojama energija varikliams dirbant tuščiąja eiga.

 

Įspūdį daranti kuro ekonomija

Ne paslaptis, jog važinėjant mieste daugelio automobilių benzino sąnaudos padidėja. Tai negalioja hibridams, nes jie regeneruoja energiją ir turi du variklius – benzininį ir elektrinį. Idealiai suderintas šių galios agregatų veikimas lemia ypač mažas kuro sąnaudas: 100 km jie suvartoja 3,3 l benzino. Šiuos įspūdingus rodiklius galima dar labiau sumažinti važiuojant Eco režimu. Norėdami kuro sąnaudas apskritai sumažinti iki nulio, rinkitės elektrinį (EV) režimą ir pedalą spauskite lengvai: važiuodami iki 50 km/h nesuvartosite nė lašo benzino.

 

Ramybės oazė

Pasirinkus elektrinį (EV) režimą, hibridinio automobilio salone įsiviešpataus ausyse spengianti tyla – tiesiog jokio garso! Norint tuo patikėti, šią neįtikėtinai tyliai dirbančio variklio teikiamą ramybę reikia patirti. Be to, vien elektra varomas automobilis ypač sklandžiai rieda į aplinką neišskirdamas nė gramo teršalų. Tiesą sakant, tai tikra ramybės oazė.

 

Ženkliai mažesnis taršos lygis

Dėl tobulai suderinto elektrinio ir benzininio variklių hibridinių automobilių išskiriamo anglies dvideginio kiekis prasideda nuo 75 g/km. Šeimyninių automobilių klasėje tai be galo maži rodikliai. Kai automobilis varomas vien elektra, važiuojant iki 50 km/h greičiu, į aplinką apskritai nepatenka nė gramo teršalų – daugiau CO2 išskiria net išleistas balionas.

 

Daugiau kelionių tausojant aplinką

Pagalvokite apie iš tinklo įkraunamą automobilį – elektromobilį ir hibridą viename. Susipažinkite su automobiliu, pasižyminčiu visais mūsų hibridiniams modeliams būdingais privalumais, tačiau galinčiu nuvažiuoti ilgesnį atstumą elektriniu režimu. Jis leis patirti dar daugiau kelionių nedarant poveikio aplinkai.

Hibridinio automobilio pranašumai

Nesvarbu, ar norite iš naujo atrasti vairavimo malonumą, sumažinti išlaidas ar tiesiog smagiai pasivažinėti tausodami aplinką, – iš kokios perspektyvos bežvelgtumėte, mūsų hibridiniai automobiliai padarys gerą įspūdį.

 

 

Hibridinis automobilis neapsunkina gyvenimo – tiesiog sėdi ir važiuoji

Mūsų hibridiniai automobiliai sukurti taip, kad juos vairuoti būtų vienas malonumas. Paspaudus Power mygtuką, nesigirdi jokio užvedimo garso. Tai lyg užuomina, jog jau galima judėti pirmyn! Kadangi hibridinė sistema valdoma automatiškai (apskritai visi hibridiniai automobiliai valdomi automatiškai), tereikia nustatyti pavarų perjungimo svirtelę į Drive padėtį ir mėgautis sklandžiai perduodama galia kiekvienoje kelionėje.

 

Hibridinė technologija: du darniai veikiantys varikliai

Mūsų hibridiniai automobiliai leidžia mėgautis tylia aplinka, nes sukinėjantis miesto gatvėmis nedideliu greičiu jie veikia elektriniu režimu. Padidinus greitį, elektrinio variklio veikimą papildo sklandžiai įsijungęs benzininis variklis. Kai būtina maksimali galia, abu varikliai veikia drauge vienodu pajėgumu.

 

Visuomet įkrauti akumuliatoriai

Vairuojant mūsų hibridinius automobilius, nereikia sukti galvos, kiek toli su jais galima nukeliauti. Tiesiog įpilkite kuro ir leiskitės į kelionę kaip su bet kuriuo tradiciniu automobiliu. Akumuliatoriui išsikraunant, jis vėl įkraunamas naudojant variklio pagamintą perteklinę energiją. Tai dar ne viskas. Stabdant susidariusi energija regeneruojama ir perduodama atgal į akumuliatorių. Taigi niekas neiššvaistoma tuščiai.

 

Tausoja piniginę ir aplinką

Sėdėdami už hibridinio automobilio vairo Jūs ne tik pajusite vairavimo malonumą, bet ir įvertinsite jo naudą aplinkai ir piniginei. Mūsų hibridiniai automobiliai sutverti miesto gyvenimui – dėl dažno variklių išjungimo sutaupoma degalų ir išlaidų. Minėtinos ne tik mažos degalų sąnaudos, bet ir žemas taršos lygis. Mūsų hibridinių modelių išskiriamo anglies dvideginio rodikliai yra tarp žemiausių klasėje, taip pat ypač mažas kenksmingų azoto oksidų kiekis (NOx), kitaip nei dyzelinių automobilių.

 

Įvairiems poreikiams pritaikyti hibridiniai automobiliai

Mūsų hibridinių automobilių istorija prasidėjo 1997 m., kai pasirodė novatoriškasis Prius. Nuo to laiko mūsų hibridinių automobilių asortimentas išaugo. Dabar siūlome šešis skirtingus modelius, iš kurių kiekvienas gali išsirinkti sau tinkamą. Nesvarbu, ar esate užkietėjęs miestietis, kuriam reikia miesto gyvenimui pritaikytos transporto priemonės, ar gausios šeimynos poreikiams tinkamo automobilio ieškantis pirkėjas, iš mūsų siūlomo hibridinių modelių asortimento nuo Yaris, Auris, Auris Touring Sports, Prius, Prius+ ir RAV4 neabejotinai kiekvienas ras sau tinkamą.

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti