MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

NAUJASIS TOYOTYA SUPRA. JAUDINANTYS POTYRIAI.

                                                                                                                                                                                                                                                    

 

Toyota Supra grįžta. Naujasis sportinis automobilis tęsia ankstesnių kartų pavadinimų – A40, A60, A70 ir A80 – tradiciją: Gudvudo greičio festivalyje jis pasirodė kaip A90 modelis. Visas Supra kartas sieja ryškus bendras braižas – du pagrindiniai elementai, kurie nusako mūsų kultinį sportinį automobilį, ir kuriuos galima atsekti 2000GT modelyje. Tai sklandžiai veikiantis ir greitai reaguojantis 6 cilindrų vienaeilis variklis bei priekyje montuojamo variklio ir galinių varomųjų ratų konfigūracija tikriems vairavimo pojūčiams sužadinti.

 

 

OPTIMALUS BALANSAS

Tikrą sportinį automobilį nusako trys pagrindiniai elementai – optimalus svorio pasiskirstymas, lengva konstrukcija ir žemas svorio centras. Siekdami užtikrinti įkvepiančias naujojo Toyota Supra važiavimo charakteristikas, mūsų inžinieriai šioms sritims skyrė ypatingą dėmesį.

Taikant tokį bekompromisį požiūrį į komponuotę su priekyje montuojamu varikliu ir galiniais varomaisiais ratais, mums pavyko pasiekti idealų – 50:50 svorio pasiskirstymą tarp šio dviviečio kupė priekinės ir galinės ašių. Dėl ypač tvirto ir lengvo konstrukcinio rėmo iš aliuminio ir plieno, žemo svorio centro bei trumpos važiuoklės bazės vairuotojai gali mėgautis pasitikėjimo suteikiančiu stabilumu, neįtikėtinu sukibimu ir nepriekaištingu valdymu.

 

 

MAKSIMALI KONTROLĖ

Įdomus, įkvepiantis ir smagus Toyota Supra sužadins kiekvieno vairuotojo jausmus. Kiekvienąkart užsinorėjus pasilinksminti, jame įrengtas elektroniniu būdu valdomas aktyvusis diferencialas ir adaptyvioji kintamojo veikimo pakaba (AVS) užtikrina išskirtinę kontrolę, tikslų valdymą ir manevringumą.

Elektroniniu būdu valdomas aktyvusis diferencialas optimaliai paskirsto sukimo momentą tarp galinių ratų. Dėl lanksčiai perduodamos varomosios jėgos automobilis išlieka nuspėjamas kiekvienoje posūkio atlikimo fazėje. Staigiai stabdant ir didinant greitį Toyota Supra yra neįtikėtinai stabilus ir tikslus. Dėl išskirtinį komfortą ir nepriekaištingą valdymą užtikrinančios pažangios AVS sistemos šis automobilis privers nusišypsoti kiekvieną vairuotoją, nesvarbu, ar jis važiuotų sudėtinga lenktynių trasa, ar užmiesčio keliu.

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti