MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Prius Plug-in

Elektra varomas hibridas, galintis nuvažiuoti toliau.

PRIUS Plug-in HYBRID: NAUJOVIŠKAS HIBRIDAS IR ĮSPŪDINGAS ELEKTROMOBILIS

Toyota Prius Plug-in Hybrid puikiai tinka tiems, kurie ieško hibridinio automobilio, galinčio nuvažiuoti ilgesnį atstumą elektros (EV) režimu. Tai pats dinamiškiausias Prius per visą modelio istoriją: šis sklandžiai važiuojantis ir nepaprastai dinamiškas automobilis suteikia nepakartojamų vairavimo potyrių. Dar vienas šio automobilio privalumas – abejonių nekelianti neįtikėtina jo ekonomija.

                                                                                                                                                                                                                                     

 

GREIČIAU IR TOLIAU SU ELEKTRA

Įsivaizduokite važiavimą, kur greitis būtų didesnis nei 135 km/h ir nuvažiuotas atstumas siektų daugiau nei 50 km, nenaudojant nei lašo degalų. Dabar tai tapo realybe su naujuoju Prius Plug-in Hybrid dėka 68kW elektrinio variklio galios pajėgumo. Naujasis Prius Plug-in Hybrid gali važiuoti varomas tiek benzininiu, tiek elektriniu varikliu, arba varomas abiejų, kol stabdymo sistema regeneruoja ir sulaiko elektros energiją bei kaupia ją hibrido baterijoje.

Sukurtas naujojo Toyota Prius pagrindu, intuityvus, tylus ir reaguojantis naujasis Toyota Prius Plug-in Hybrid (PHV) puikiai tinkantis tiems, kurie nori vairuoti hibridinį automobilį su elektromobilio (EV) privalumais.

 

TOYOTA Prius Plug-in Hybrid PASIDIDŽIAVIMAS

Didesnės talpos ličio jonų baterija (dvigubai didesnė nei pirmos kartos akumuliatorių talpa) siūlo patobulintą greitėjimą ir ilgesnį elektrinio važiavimo laiką. Tad kuo daugiau jūs įkraunate bateriją, tuo ilgiau jūs galite važiuoti EV režimu.

Toyota Prius Plug-in Hybrid gali didžiuotis pirmąja Toyota dviguba variklio / generatoriaus sistema, taip pat naujasis modelis siūlo pastiprintą akceleraciją ir yra mažiau priklausomas nuo benzininio variklio, net tada, kai spaudžiate akceleratoriaus pedalą ar naudojate šildytuvą žiemą, taip pat galima padėkoti ir pirmajai pasaulyje oro kondicionavimo su šilumos siurbliu sistemai su dujų įpurškimu. Pilnai pakrauti bateriją trunka ne ilgiau nei dvi valandas ir automobilis pasiruošęs pilnu pajėgumu važiuoti EV režimu.

IŠNAUDOKITE SAULĖS ENERGIJĄ

Toyota inžinieriai dirbo nenuilstamai, kad aprūpintų savo naująjį stebuklą inovatyviomis funkcijomis, kurios ne tik stebintų ir džiugintų automobilių savininkus, bet dar daugiau atskleistų pažangiausią vairavimą.

Tobulinant pirmosios kartos modelio saulės energijos vėdinimo sistemą, pirmą kartą pasaulyje pristatoma visiškai nauja stogo saulės energijos įkrovimo sistema. Tai ne tik padidina Prius Plug-in Hybrid įsidėmėtiną degalų naudojimo efektyvumą, bet ir puikus pavyzdys ateities transporto priemonėms, kurios turės potencialo generuoti savo elektros energiją.

 

 

 

 

TECHNOLOGIJOS, KURIOS DARO SKIRTUMĄ

Naujojo Prius Plug-in Hybrid pažangiame salone centrinėje konsolėje esantis bevielis telefono įkroviklis leidžia įkrauti suderintus išmaniuosius telefonus be jokio kabelio, tuo tarpu spalvotas pagrindinis displėjus suprojektuoja svarbiausią informaciją ant priekinio stiklo.

Net ir standartinei įrangai priklauso Toyota Safety Sense saugos paketas – pažangus aktyvių ir prevencinių saugos sistemų rinkinys. Vienos iš svarbiausių sistemų – visame greičio diapazone veikianti adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema, kuri prireikus gali pristabdyti automobilį iki visiško sustojimo, Pre-Collision su pėsčiųjų fiksavimo funkcija ir automatinio stabdymo bei nukrypimo nuo kelio juostos įspėjimo (su vairavimo pagalba) sistema, automatinės ilgosios šviesos.

 

 

ENERGIJĄ TAUPANTYS LED ŽIBINTAI

Energiją taupantys keturių lempų matricos LED žibintai pasižymi unikalia, jautria greičiui, prisitaikančia prie šviesos technologija. Naudojama šviesos jutimo kamera, skirta aptikti artėjančių iš priekio transporto priemonių priekinius arba priekyje važiuojančių automobilių galinius žibintus, ji automatiškai reguliuoja jūsų automobilio priekinių žibintų šviesą, kad nebūtų akinami vairuotojai priekyje. Ši kamera netgi reguliuoja kampą bei šviesos spindulio gylį, kad atitiktų jūsų automobilio greitį ir padėtų reikiamai skleisti šviesą posūkyje.

Taip pat galima paminėti nematomų zonų monitorių, perspėjimo apie iš galo artėjančius automobilius sistemą, pažangią pagalbinę automobilio statymo sistemą su automatinio stabdymo funkcija, kuri naudoja begalę jutiklių tam, kad atpažintų erdvę ir valdytų automobilį ir būtų išlaviruota tarp šalia esančių parkavimosi vietų.

 

 

AERODINAMIŠKAS DIZAINAS

Kaip ir naujausios kartos Toyota Prius, naujojo Prius Plug-in Hybrid modelio dizainas yra paremtas naujosios pasaulinės Toyota architektūros platformos (TNGA), kur vairuotojo sėdynė yra kur kas žemesnėje ir patrauklesnėje pozicijoje, kas užtikrina Prius Plug-in Hybrid daug dinamiškesnę vairavimo patirtį. Šį jausmą dar labiau sustiprina žemesnis svorio centras ir sustiprinta pakaba.

Dizaineriai sukurė automobilį, turintį savo skiriamąjį bruožą, kampuotos išvaizdos bei susiliejantį su keliu. Aerodinamiškas dizainas su dvigubu galiniu stiklu ir apatinėse priekinėse grotelėse įrengta sklende, kuri sumažina pasipriešinimą, kai aušinimo nereikia, leidžia pasiekti žemiausią klasėje pasipriešinimo koeficientą (tik 0,25).

 

 

TOYOTA SIEKIS

Galime didžiuotis, jog skaičiuojant nuo 1997 metų pirmojo Toyota Prius, parduota daugiau nei 9 mln. hibridinių automobilių visame pasaulyje, sutaupant daugiau nei 67 mln. tonų CO2.

Su naujuoju modeliu mes tęsiame savo tikslų siekį – visų Toyota modelių CO2 emisijas sumažinti net 90 procentų iki 2050 metų, lyginant su pasiektais 2010 metų rezultatais. Norėdami tai įgyvendinti, mūsų siekis Toyota modelius padaryti dar ekonomiškesnius, todėl ir toliau skatinsime naujos kartos modelių, su dar mažesnėmis arba nulinėmis anglies dvideginio emisijomis, gamybą, įskaitant tiek hibridines, tiek plug-in hibridines, tiek elektrines ir kuro elementų varomas transporto priemones.

 

Galerija

Ypatybės

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti