MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

PRIUS RODO KELIĄ. KITI SEKA JĮ.

Prius istorija prasidėjo 1997 m. Pirmasis masinės gamybos hibridas atvėrė naują vairavimo perspektyvą. Metas versti naują istorijos puslapį. Prius į darnią visumą sujungia pažangų dizainą ir išmaniąsias technologijas, užtikrinančias išskirtines dinamines charakteristikas ir nepriekaištingą valdymą. Šis automobilis – ne tik ekonomiškas, bet ir smagus vairuoti.

                                                                                                                                                                                                                                


ŠIUOLAIKINIS DIZAINAS. IŠMANUS VAIRAVIMAS.

Šis automobilis, kurio šiuolaikinė išvaizda dera su jo pažangiomis galimybėmis. Kuriant naują Prius dizainą, buvo išsaugotas legendinis trikampis šio automobilio siluetas, papildant jį moderniomis aiškiomis linijomis oro srautui optimizuoti. Galutinis rezultatas - patrauklios išvaizdos automobilis, leidžiantis patirti tikrą vairavimo malonumą.

 

 

NEPAPRASTAI EKONOMIŠKAS. TEIKIANTIS TIKRĄ VAIRAVIMO DŽIAUGSMĄ.

Dar niekuomet nebuvo taip malonu vairuoti hibridą. Sklandžiai perjungiami elektrinis ir benzininis varikliai užtikrina dinamišką pagreitėjimą reikiamu momentu. be to, dėl žemesnio svorio centro, patobulintos pakabos ir tolygesnio galios perdavimo galite mėgautis išskirtinėmis važiavymo savybėmis ir nepriekaištingu valdymu.

 

GERESNIS SUKIBIMAS IR DIDESNIS PASITIKĖJIMO JAUSMAS SU HYBRID AWD-i

 

Inovacijų sąrašą papildo Hybrid AWD-i sistema. Specialiai Prius pritaikyta pažangi visų varomųjų ratų sistema šios klasės automobilyje pasirodo pirmą kartą. Jos paskirtis - padėti geriau kontroliuoti situaciją prastomis sukibimo su kelio danga sąlygomis, pavyzdžiui, lyjant ar sningant. Be to, dėl ypač kompaktiškų sistemos formų nė kiek nenukenčia automobilio efektyvumas ir nesumažėja bagažinės erdvė.

 

 

 

TIKRAS KOMFORTAS IR INTUITYVIOS TECHNOLOGIJOS.


Kuriant įkvepiančią aplinką, svarbi kiekviena detalė. Prius salonas išsiskiria kokybiškomis medžiagomis ir šiuolaikiniu, detalėmis neperkrautu dizainu, taip pat ergonomiškomis sėdynėmis su naujais stilingais tekstiliniais apmušalais. Didelis projekcinis ekranas tiesiai ant priekinio lango pateikia informaciją apie greitį ir nuvažiuojamą atstumą. Taip pat minėtina intuityviai valdoma ir patogi naudotis pramoginė bei navigacijos sistema Toyota Touch® 2 with Go.

 

 

 

 

VISUOMET ŽINOKITE, KAS VYKSTA KELYJE, KAD GALĖTUMĖTE TINKAMAI REAGUOTI.


Inovatyvus Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas dar aukščiau kilsteli pagalbinių vairuotojo sistemų kokybės kartelę. Naudodamosi 22 strategiškai svarbiose automobilio vietose išdėstytais jutikliais, sistemos fiksuoja gresiančius pavojus ir įspėja apie juos vairuotoją, kad šis iškart imtųsi reikiamų veiksmų. Todėl saugiau gali jaustis visi eismo dalyviai – esantys automobilyje ir už jo ribų.

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti