MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Proace Verso

Sklandus važiavimas – lengvas gyvenimas.

PROACE VERSO: sukurtas aktyviam gyvenimui

Naujasis PROACE VERSO tęsia mūsų universalių keleivinių automobilių istoriją. Erdvus ir praktiškų sprendimų nestokojantis automobilis skirtas propaguojantiems ypač aktyvų gyvenimo būdą. Be to, sumani įranga, pažangūs dyzeliniai varikliai ir naujoviškos technologijos palengvina gyvenimą ir leidžia saugiau bei ramiau jaustis už vairo.

                                                                                                                                                                                                       

 

Sumanūs sprendimai ir naujoviškos technologijos

PROACE VERSO pasirengęs maksimaliai prisitaikyti prie Jūsų poreikių. Pažangios įrangos gausa neabejotinai padarys įspūdį. Ksenoniniai priekiniai žibintai, modernus projekcinis ekranas ir patogus galinio vaizdo kameros ekranas, taip pat serija saugos sistemų leis saugiau ir ramiau jaustis už vairo.

 

 

 

 

Naujoviški erdvės išdėstymo sprendimai įvairioms Jūsų reikmėms

PROACE VERSO palengvina gyvenimą. Nulenkiamos ir slankiojamos sėdynės lanksčiai prisitaiko prie Jūsų poreikių. Šiame automobilyje taip pat montuojami atlenkiami staliukai, atidaromas krovinių skyriaus galinis langas ir šoninės durys su bekontakte atidarymo sistema. Patyrę šiuos patogumus, daugiau negalėsite be jų gyventi.

 

 

 

 

Geriausias būdas

PROACE VERSO siūlo geriausius sprendimus, pritaikytus Jūsų aktyviam gyvenimo būdui. Bet kokia kelionė erdviu PROACE VERSO automobiliu bus sklandi ir lengva, nesvarbu, ar važiuotumėte verslo reikalais ar leistumėtės į šeimyninę išvyką.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerija

Ypatybės

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti