MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

SUMANŪS IR PATIKIMI SPRENDIMAI ĮVAIRAUS POBŪDŽIO DARBAMS!

PROACE furgonas, nesvarbu, ar tai būtų galingas krovininis ar universalus keleivinis modelis, siūlo patikimus sprendimus, kurie padeda susidoroti su bet kokiomis užduotimis. Iš viso siūloma 11 PROACE kėbulo tipų ir ilgio kombinacijų. Be to, galima rinktis įvairias durų konfigūracijas. Ši furgonas gali patenkinti kiekvieno poreikius.

                                                                                                                                                                                                         

 

PROACE ĮTIKS KIEKVIENAM, NEPRIKLAUSOMAI NUO DARBO POBŪDŽIO

Smulkaus verslo atstovams daugelį darbų tenka nudirbti vieniems. PROACE pasirengęs padėti. Tai furgonas, galintis naudingai pasitarnauti užsiimant bet kokiu verslu. PROACE įvykdys visas jam patikėtas užduotis: jo asortimentą sudaro trys skirtingų kėbulo ilgių versijos (Compact, Medium ir Long), penki kėbulo tipai, jis išsiskiria įspūdinga talpa ir praktiškumu, taip pat patogiais Smart Cargo ir Mobile Office sprendimais.

 

 

 

 

TOYOTA JŪSŲ PASLAUGOMS

Toyota servisas – patikimas Jūsų partneris. PROACE furgonus eksploatuojantys verslo klientai visuomet bus aptarnauti kokybiškai ir profesionaliai, pateisinant jų lūkesčius. Pagal aukščiausius standartus parengti mūsų technikos specialistai kompetentingai atlieka techninės priežiūros darbus už konkurencingą kainą, naudodami tik originalias dalis.

 

 

 

PARTNERIS BET KOKIAM DARBUI

Nesvarbu, koks Jūsų verslas – pradedanti veiklą ar auganti įmonė – PROACE sukurtas būti tokiu, kokio Jums reikia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Proace NG | ORIGINALŪS TOYOTA AKSESUARAI

 

Žiūrėti rekomenduojamus aksesuarus

Galerija

Ypatybės

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti