MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Susipažinkite su Toyota Corolla hibridų šeima

 

 

Prie elegantiškojo Corolla sedano prisijungus vikriajam Corolla hečbekui ir universaliajam Corolla Touring Sports, prasidėjo naujas visų laikų perkamiausio pasaulyje automobilio raidos etapas, kurį ženklina hibridinė technologija. Nuo šiol, nepaisant jūsų gyvenimo būdo ar pasirinkto kėbulo tipo, galėsite mėgautis automatiškai įkraunamo hibridinio galios agregato privalumais ir patikimumu, kuriuo garsėja Toyota. Stilingas, efektyvus ir malonus vairavimas – tai naujojo Corolla skiriamieji bruožai, paverčiantys šį automobilį naujųjų laikų ikona.

Kai efektyvumas susijungia su malonumu

Naujasis Corolla Hybrid pasižymi išskirtiniu degalų sunaudojimo efektyvumu ir itin mažu išmetamųjų teršalų kiekiu, kuris, važiuojant visiškai elektriniu režimu, tampa lygus nuliui. Tad be jokių apribojimų galėsite važinėtis didžiųjų miestų gatvėmis, kuriose jau taikomi mažos taršos standartai.

Eiklus, greitu atsaku mieste pasižymintis 1,8 l hibridinis variklis užtikrina malonų ir sklandų vairavimą. Be to, nuo šiol tiek Corolla hečbeką, tiek Corolla Touring Sports modelį galima komplektuoti su 2,0 l Hybrid Dynamic Force varikliu, kuris suteikia dar daugiau galios. Nepaisant pasirinkto modelio, galėsite mėgautis ne tik dinamišku, bet ir ekonomišku važiavimu visose eismo situacijose. O automatiškai įkraunamas akumuliatorius išvaduos nuo bet kokių rūpesčių, susijusių su automobilio įkrovimu.

Argi tai nėra tinkamiausias laikas prisijungti prie daugiau nei 12 milijonų pasaulio gyventojų (iš kurių du milijonai gyvena čia, Europoje) pasirinkus Toyota Hybrid? Be to, vairavimo malonumas – tai tik viena iš daugelio priežasčių, dėl kurių jau daugiau nei keturis dešimtmečius Corolla išlieka populiariausiu pasaulyje automobiliu.

Sukurtas pranokti lūkesčius

Naujasis Corolla sukurtas pasitelkus TNGA modulinę platformą, kuri leido išvystyti neprilygstamas vairavimo savybes. Tvirtesnis kėbulas ir žemas svorio centras sumažina kėbulo skersinio posvyrio poveikį posūkiuose, o dvisvirtė pakaba efektyviau amortizuoja smūgius užtikrindama tolygesnį važiavimą. Optimizuota net vairuotojo padėtis siekiant sumažinti vairuotojo nuovargį ilgose kelionėse.

Sukurtas palikti įspūdį

Naujasis Corolla sukurtas taip, kad jame bet kuris jaustųsi stilingai bei patogiai, kad ir kur keliautų 

Corolla hečbekas pasižymi išraiškinga ir dinamiška išvaizda. Platus priekis ir žemai nusileidžiantis variklio dangtis suteikia veržlumo, kurį dar labiau pabrėžia sportiški 18 col. lengvojo lydinio ratlankiai, įspūdingos plačios radiatoriaus grotelės ir išskirtiniai LED priekiniai žibintai.

Corolla Touring Sports pasižymi net tik dinamiška išvaizda, bet ir didesne erdve būtent ten, kur jos reikia. Nesvarbu, ar gabenate vos porą krepšių, ar šeimyninės kelionės lagaminus, erdvi bagažinė su reguliuojama dugno perdanga ir lengvai nulenkiamos sėdynės leis viską sutalpinti be jokio vargo.

Stilingas ir praktiškas Corolla sedanas pasižymi elegantiškomis dizaino linijomis, kurios driekiasi nuo žemo automobilio priekio iki erdvios bagažinės. Be to, kaip ir kitiems Corolla modeliams, jam būdinga plati stovėsena. Su šiuo Corolla neabejotinai paliksite įspūdį visur, kur tik pasirodysite.

Sauga – tai būtinybė, o ne prabanga

Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas įeina į visus Corolla modelius, nes esame įsitikinę, kad sauga – tai būtinybė, o ne prabanga. Ši unikali saugos sistema apima daugelį pažangių saugos funkcijų, kurios vairavimą paverčia malonesniu, o kelionę – saugesne. Nuo įspėjimų apie įvairias potencialiai pavojingas situacijas iki aktyvios pagalbos, leidžiančios jų išvengti, – ši svarbi technologija išreiškia visiškai naują požiūrį į saugumą kelyje.

 

 

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti