MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

 

TOYOTA EXTRACARE PRATĘSTI AUTOMOBILIO GARANTIJĄ 1 ARBA 2 METAMS

 

Jei įsigijote pratęstąją garantiją Toyota Extracare, galite ir toliau būti visiškai ramūs – jums galioja universali automobilio garantija. Kaip pratęstosios garantijos Toyota Extracare savininkas būsite tikri, kad jūsų automobiliui galios gamyklinė garantija net pasibaigus pardavimo metu suteiktai Toyota garantijai. Pratęstosios garantijos Toyota Extracare privalumai atspindi mūsų siekį rūpintis jūsų gerove ir jūsų Toyota automobiliu. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūsų automobilis būtų saugus, patikimas bei atitiktų jūsų lūkesčius.

 

KĄ TURITE ŽINOTI

Toyota siūlo galimybę pratęsti automobilio garantiją iki dviejų metų, jei automobilis yra ne senesnis nei 3 metai, jo rida yra iki 100 000 km, priežiūra buvo atlikta pagal Toyota priežiūros programą ir automobilis buvo parduotas iki 2020-01-01. Pratęstoji Toyota Extracare garantija pradės galioti pasibaigus originaliajai Jūsų automobilio garantijai.

Toyota Eurocare paslauga
Įsigijus Toyota Extracare garantiją, Jums bus teikiama ir Toyota Eurocare pagalba kelyje, kuri galioja visose ES ir kitose šalyse pratęstosios garantijos laikotarpiu.

/

Užsiregistruokite į servisą telefonu  8 46 397151

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti