MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Žemėlapio naujiniai

           

Kad ir kur būtumėte, atnaujinkite savo Toyota navigacijos sistemą ir būkite visiškai ramūs. Taip būsite tikri, kad vadovaujatės naujausiais žemėlapių duomenimis ir Jūsų nesuklaidins naujos kelių sistemos ar kiti pakeitimai.

 

Žemėlapių naujinių nauda

Kasmet pasikeičia apie 15 proc. kelių tinklo, todėl atnaujindami savo Toyota navigacijos sistemą garantuojate turimų žemėlapių tikslumą. Tai reiškia, kad važiuojant patirsite mažiau streso.

Turėdami naujausius žemėlapio duomenis, rasite optimaliausią maršrutą iki norimos vietos. Nuvažiuosite mažiau kilometrų, nereikės sukinėtis ratais ir sutaupysite degalų. Taip saugoma gamta ir Jūsų pinigai.

Turėdami naujausią Toyota navigacijos sistemą galite rinktis norimą maršrutą – atsižvelgę į turimą laiką, galite rinktis greičiausią arba trumpiausią maršrutą.Turėdami naujausią Toyota navigacijos sistemą taip pat galite pasinaudoti ir kitomis naujomis savybėmis, pavyzdžiui, geresnėmis sankryžų peržiūros galimybėmis, tikslesniais atvykimo laikais ir naujomis lankytinomis vietomis. Dėl to vairuoti bus paprasčiau ir maloniau.

Naujos savybės ir patobulinimai

2013 m. pavasario naujiniai apima naujas savybes ir papildomus patobulinimus, dėl kurių navigacijos patirtis bus dar geresnė. Naujiniai apima geresnes ryšio (Bluetooth, USB įkrovos ir kt.), kartografines (automatinio mastelio keitimo, tunelių ir kelių susikirtimų peržiūros, tikslesnio maršruto apskaičiavimo) ir socialinių programėlių prijungimo galimybes.**

 

Ar senas Jūsų žemėlapis?

Naujausia versija palyginama su naujausiu turimu žemėlapiu. 

 

  Pavasaris 2012 Ruduo 2012 Pavasaris 2013 Didinti (1 m.)
Žemėlapio aprėptis (1) 12 445 006 km 12 675 032 km 12 918 431 km + 473 425 km
POI (2) 4 248 712 4.696.539 5 018 320 + 769 608 POI

 

Atnaujinkite dabar ir būkite visiškai ramūs

Jau dabar galite atsisiųsti naujausius Toyota navigacijos sistemos naujinius.
Pasikonsultuokite su savo Toyota prekybos atstovu.

* Duomenų ištekliai: Navteq. 

** Šių savybių visose sistemose gali nebūti. Pasikonsultuokite su vietiniu Toyota remonto centru ir sužinokite daugiau. 

(1) Į duomenis įtrauktos šios valstybės: Albanija, Austrija, Baltarusija, Belgija, Bosnija, Bulgarija, Kroatija, Čekijos Respublika, Danija, Estija, Suomija, Prancūzija (įskaitant Andorą ir Monaką), Vokietija, Graikija, Vengrija, Islandija, Airija, Italija (įskaitant San Mariną ir Vatikano miestą), Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Makedonija, Malta, Moldova, Montenegras, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Rusija (įskaitant Karaliaučių), Serbija, Slovakija, Slovėnija, Ispanija (įskaitant Gibraltarą ir Kanarų salas), Švedija, Šveicarija (įskaitant Lichtenšteiną), Turkija, Ukraina ir Jungtinė Karalystė.

(2) „NAVTEQ Maps®“ duomenų bazės pakeitimai, apimantys šias lankytinų vietų (POI) kategorijas. Šių POI kategorijų pavadinimai ir (arba) kategorijų pogrupiai, ir (arba) kategorijų skaidymas gali skirtis. Pastaba. Dėl atminties optimizavimo, kai kurios kategorijos Jūsų sistemoje gali būti išjungtos. Be „NAVTEQ Maps®“ POI Jūsų sistemoje gali būti „NAVTEQ Maps®“ papildomos POI kategorijos su dar daugiau informacijos!

/
/
 


    TelefonuEl. paštu


    Mūsų e-privatumo politika

    Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

    Uždaryti Uždaryti