MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

 

 

KROWN

Tai vienintelis būdas apsaugoti savo automobilį nuo rūdžių ir Jūsų automobilis tarnaus Jums ilgiau.

Krown technologija padės pailginti Jūsų automobilio gyvavimo laiką, taip padidindamas automobilio vertę.

Visus automobilių savininkus,kurie rūpinasi savo automobiliais, mes kviečiame į Krown centrą, kad atliktumėte komplektinį technišką aptarnavimą. Įgyvendinę Jūsų automobilio apdorojimą pagal Krown technologiją, Jūs galėsite išsaugoti automobilio išorinį vaizdą ir stovį ilgesniam laikui, prailginę guminių automobilio dalių tarnavimo laiką, sumažinti tikimybę elektros instaliacijos gedimams, tuo pačiu nutraukti būtinus automobilio remonto darbus.

 

 

Procesas:

Standartinė apdorojimo procedūra lengvosios transporto priemonės užima tik apie 2-3 valandas, todėl apsilankymą Krown  centre galima lengvai suplanuoti pagal jūsų darbo grafiką.

 

Automobilio apdorojimo procesas susideda iš kelių etapų:

Pirmiausia automobilį kruopščiai nuplauname su šampūnu EnviroWash, kuris netik puikiai nuplauna  visus paviršius,bet jame esantys specialūs priedai apsaugo lako paviršių. Plaunama ne tik išorė, bet taip pat kruopščiai išplauname Jūsų automobilio  dugną ,ratų arkas,taip pat po variklio dangčiu esantį plotą. Žiemos ir pavasario laikotarpiu ,kada keliai yra barstomi druskomis, Krown rekomenduoja išplauti dugną su priemone Salt Eliminator, kuri greitai panaikina visas druskas esančias ant automobilio dugno.

 

Po automobilio plovimo, prasideda jo apdirbimas su Inhibitor T – 40 :

 visas automobilio kėbulas, bei vidines dalys (slenksčiai);

– variklio skyrius;

 dugnas ir transmisija;

 durų mechanizmai, langų keltuvai, spynelės, kuro bako dangtis, stiklų valytuvus ir veidrodėlių mechanizmus;

 visus pasiekiamus elektros instaliacijos laidus,rodiklius, kontaktinius  sujungimus, elektros generatorių, akumuliatoriaus kontaktus, saugiklių bloką, užvedimo sistemos  bloką,apšvietimo sistemos elementus;

 profilaktiškai padengiamos ir guminės detalės  (salenblokai ir kitos gumines dalys).

 

InhibitorT-40 dengiamas purškimo metodu, didelio slėgio dėka apdorojimas visas paviršius ir smulkiausios dalys. InhibitorT-40 puikiai sukimba su metaliniu paviršiumi,dėlto yra purškiamas ant drėgno paviršiaus,rezultatas bus nepakitęs,visi paviršiai bus padengti plonu permatomo sluoksnio preparatu,kuris nedžiūna,neskilinėja ir nebijo mechaniško susidėvėjimo.

 

Po to, kai automobilis yra apdorotas, jis ir vėl yra plaunamas. Šį kartą tik iš paviršiaus priemone FastWax, kuri netik maloniai atgaivina automobilio spalvą, bet ir prideda jai blizgesio, bei sukuria apsauginį sluoksnį.

 

Viskas, jūsų automobilis yra paruoštas.

 

Plačiau: www.krown.lt

  Modelis Kaina, 
  Antikorozinis padengimas automobiliui iki 1200 kg 189
  Antikorozinis padengimas automobiliui 1200 – 1800 kg 199
  Antikorozinis padengimas automobiliui nuo 1800 kg 219
  Antikorozinis padengimas autobusams (furgonams iki 3,5 t, kelionių autobusams iki 16 asmenų) 239
  Antikorozinis viso dugno padengimas 139

 

 

 

DINITROL

 

UAB “Solorina“ rekomenduoja pasirūpinti savo automobilio apsauga nuo korozijos.

Siūlome visų automobilių antikorozinį vidinės ertmės, dugno bei slenksčių, kombinuotą padengimą, aukščiausios kokybės DINITROL medžiagomis.

Tai leis Jūsų automobiliui ilgiau ir saugiau tarnauti Jums!

Automobilio kėbulas – pati brangiausia ir labiausiai korozijos pažeidžiama automobilio dalis. Tik taškinio suvirinimo “siūlių“, kur dažniausiai ir prasideda korozija, ilgis apie 70 metrų. Deja, rūdija ne tik seni, bet ir nauji automobiliai.

Korozija ypač pavojinga, kai prasideda sunkiai matomose, sunkiai prieinamose kėbulo vietose, tokiose kaip slenksčiai, durelių apačia, taškinio suvirinimo siūlės, ratų arkos, dugno detalės. Korozija viso pasaulio automobilių parkui per metus padaro nuostolių už 1,8-3,6 mlrd. JAV dolerių. Jei Jūsų automobilis neapsaugotas nuo korozijos, tai kasmet mažėja ne tik jo vertė ir Jus tuo pačiu prarandate savo pinigus, bet ir didėja tikimybė avarijos atveju patirti rimtas traumas. Korozijos procesą ypač spartina kelių priežiūrai žiemos metu naudojami druskų tirpalai ir mišiniai, didelių miestų užterštas oras, blogi keliai, o taip pat nepakankamas savininko dėmesys automobiliui. Kiekvienas iš mūsų, kam tikrai brangus automobilis, papildomai sumokėjęs vos 1% savo naujo automobilio kainos už savalaikę apsaugą nuo korozijos, gali prailginti automobilio tarnavimo laiką 3-8 metais.

 

Pagrindiniai automobilių antikorozinio padengimo DINITROL® medžiagomis technologijos etapai:
1. Automobilio plovimas, naudojant ploviklį Autocleaner, bei aukšto slėgio vandens srovę. Rūdžių modifikavimas ir nekokybiškos senos dangos pašalinimas.
2. Automobilio džiovinimas.
3. Uždarų еrtmių padengimas labai skvarbiomis, vaškingomis medžiagomis DINITROL® ML arba DINITROL® Panetrat LT/1000, DINITROL 3641 A-80, gręžiant papildomas kiaurymes pagal individualias schemas kiekvienam modeliui.
4. Dugno bei ratų arkų padengimas tirštomis tiksotropinėmis medžiagomis DINITROL® 4941, DINITROL® 4942 arba DINITROL® RAL 7000.
5. Automobilio plovimas ir padengimo kokybės tikrinimas, sertifikato, rekomendacijų ir garantijos išdavimas.

 

Korozijos instituto specialistų rekomendacijos:

1. Rekomenduojama papildomą apsaugą nuo korozijos patikimomis medžiagomis atlikti visų markių automobiliams.

2. Automobiliams, kurie korozijai atsparesni nei vidutiniai, pirmą antikorozinį paruošimą rekomenduojama atlikti ne vėliau, kaip po pirmų 3 metų ekpsloatacijos.

3. Automobiliams, kurie korozijai mažiau atsparūs nei vidutiniai, antikorozinį paruošimą rekomenduojama atlikti kuo anksčiau.

4. Bet kuriam automobiliui kokybiškai atliktas antikorozinis padengimas yra pageidautinas, jei norime ilgiau išsaugoti automobilio prekinę vertę, gerą išvaizdą bei saugiai važinėti.

 

Plačiau: www.dinitrol.lt

 

Modelis Tik vidinės ertmės Tik dugnas ir
slenksčiai

Vidinės ertmės ir pažeistos dugno vietos

(Dengiant antrąkart po 5 metų)

Standartinis
(rekomenduojama  pirmam kartui)

Standartinis padengimas + garso izoliacija

Kaina Eur
Starlet, Aygo, IQ, Yaris / Yaris Verso,  Paseo 127,00 204,00 222,00 266,00 326,00
Carina E, Celica, MR2 132,00 224,00 241,00 286,00 338,00
 Auris, C-HR, Corolla, Solara, Urban Cruiser, Prius 137,00 234,00 252,00 306,00 362,00
Picnic, Previa, Avensis, Camry 185,00 288,00 320,00 391,00 469,00
Rav4, Hi-ace, Land Cruiser 4×4, Dyna, Hi-lux, Siena, Proace 240,00 359,00 425,00 518,00 621,00

 

Kainos pateiktos su 21 % PVM.  UAB „Solorina“ pasilieka teisę keisti kainas be atskiro įspėjimo.

 

Išsamesnę informaciją apie paslaugas bei įkainius galite sužinoti telefonu +370 46 397151 arba +370 655 64125 

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti