MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Teisinė informacija

Skaitydami SOLORINOS internetinę svetainę, jūs taip pat sutinkate be jokių apribojimų ir išlygų su visomis mūsų bendrovės nuostatomis. SOLORINA svetainės prieiga — tai šių nuostatų bei visų galiojančių istatymų subjektas.

SOLORINA interneto svetainėje yra pateikiama informacija apie visus TOYOTA gaminius ir TOYOTA reklamines programas. Aprašyti šioje svetainėje TOYOTA gaminiai yra parduodami tik Europoje. Jais prekiauja įgaliotieji Toyota atstovai ir servisai, o svetainėje aprašytos reklaminės kampanijos galioja tik nurodytose apraše valstybėse.

Visa informacija svetainėje pateikiama tik informaciniais tikslais. Ši informacija negali pakeisti tos informacijos, kurią jums suteikia kitas įgaliotas TOYOTA atstovas ar servisas. Svetainėje pateikiama informacija nėra teisiškai įpareigojanti ir neatstoja prekybinių pasiūlymų.

SOLORINA visomis savo pastangomis siekia, kad visa esanti šioje svetainėje informacija būtų teisinga, tačiau jos tikslumo užtikrinti negali ir neprisiima jokios atsakomybės už čia įsivėlusias klaidas, informacijos trūkumą arba jos autentiškumą. Ši interneto svetainė, visa joje publikuojama informacija bei aprašai yra tokie, kokie yra ir jie nesaistomi jokiais garantiniais įsipareigojimais.

SOLORINA pasilieka teisę keisti informaciją, susijusią su modeliais, įranga, aprašymais ir prekyba be jokio išankstinio įspėjimo.

Asmeniniai duomenys/vartotojo įrašai

Bet kokie asmeniniai duomenys, kuriuos jūs SOLORINA internetinėje svetainėje esate įrašę ir perdavę, bus naudojami tik jums tiekiamų SOLORINA paslaugų tobulinimui, taip pat reklamos tikslams. SOLORINA visomis išgalėmis stengiasi užtikrinti saugų šios informacijos surinkimą, perdavimą bei saugojimą. Išskyrus kitus Toyota paskirstymo skyrius, SOLORINA jūsų asmeninių duomenų neperduos jokiems tretiesiems asmenims. Jūs galite bet kada prieiti prie savo asmeninių duomenų ir juos taisyti arba uždrausti jais naudotis.

SOLORINA nėra įsipareigoję stebėti ir/arba peržiūrėti informaciją, kurią vartotojai įrašo internetinėje svetainėje; jie taip pat neprisiima jokios atsakomybės už tokius įrašus. SOLORINA taip pat turi teisę laikas nuo laiko tikrinti tokią vartotojų įrašytą informaciją bei, nenurodant priežasčių, ištrinti ją iš savo interneto svetainės.

Autorinės teisės, pastabos dėl gamybinio ir intelektualinio turto

Pristatymą ir visą šioje internetinėje svetainėje esančią informaciją gina gamybinės ir intelektualinės nuosavybės įstatymai. Šioje internetinėje svetainėje esančią informaciją, tekstus, iliustracijas bei grafikus galite naudoti tik asmeniniais, nekomerciniais tikslais. Be raštiško SOLORINA sutikimo, jų ar jų dalies negalima perdarinėti, keisti, perduoti licencijos ar publikuoti, nebent tai skirta tik peržiūrai.

Oficialiose TOYOTA interneto svetainėse esančių iliustracijų panaudojimas gerbėjų klubų bei asmeninėse interneto svetainėse TOYOTA nuomone, interneto tinklas yra svarbi pasikeitimo informacija priemonė, todėl jie sutinka, kad SOLORINA interneto svetainėse esančios iliustracijos galėtų būti panaudotos asmeninėse bei oficialiose fanų klubų interneto svetainėse, su sąlyga, kad TOYOTA svetainės administratoriui bus pateiktas prašymas adresu webmaster[at]toyota.ee.

Informuojame, kad be kitų nepaminėtų kriterijų, bet kokio prašymo vertinimo kriterijai remiasi šia informacija:

  • Tai nepelno siekianti interneto svetainė;
  • Interneto svetainėje pateikiamas teigiamas TOYOTA ženklo bei TOYOTA gaminių įvaizdis.;
  • Interneto svetainėje nėra netinkamos arba nelegalios informacijos;
  • Iliustracijos nekeičiamos (ant iliustracijos nėra prirašomas papildomas tekstas, iliustracijos nenaudojamos foto koliažuose, nekeičiamos jų spalvos bei forma, t. t.);
  • Galima naudoti tik tas iliustracijas, kuriose vaizduojami TOYOTA gaminiai; SOLORINA interneto svetainės maketo elementų bei išdėstymo kopijuoti negalima;
  • Kopijuojamų iliustracijų kiekis turi būti pagrįstas bei atitinkti asmeninio ar fanų klubo interneto svetainės tikslus;
  • Būtina nurodyti autorinių teisių savininką: „Copyright © 2005 Solorina“;
  • Kaip iliustracijų šaltinis turi būti pateikiamos interneto nuorodos į SOLORINA svetainę;

Naudodamas iliustracijas, asmuo sutinka bendrauti su SOLORINA, kad būtų galima sukurti nuorodą iš SOLORINA svetainės į jo svetainę. Vartotojas pripažįsta SOLORINA teisę savo nuožiūra atšaukti leidimą naudoti jų iliustracijas, ir jiems apie tai pranešus, vartotojas turėtų nedelsiant ištrinti iliustracijas iš savo interneto svetainės.

Prekybos ženklai

Visi šioje interneto svetainėje pateikti prekybos ir paslaugų ženklai bei emblemos yra TOYOTA MOTOR CORPORATION, SOLORINA ar trečiųjų asmenų nuosavybė. Be raštiško TOYOTA MOTOR CORPORATION, SOLORINA ar trečiųjų asmenų sutikimo juos draudžiama kokiu nors būdu naudoti, parsisiusti, kopijuoti ar platinti.

Interneto nuorodos

SOLORINA interneto svetainėje gali būti pateiktos nuorodos į kitas interneto svetaines, kurios yra visiškai nuo jos nepriklausomos. SOLORINA nesiekia atstovauti ir negali prisiimti atsakomybės dėl šiose interneto svetainėse pateikiamos informacijos ar jos tikslumo, pilnumo bei tikrumo. Dėl visos rizikos, susijusios su SOLORINA svetainėje nurodytomis interneto svetainėmis, atsakote jūs.

Įsipareigojimų apribojimas

SOLORINA aiškiai atsiriboja nuo bet kokių įsipareigojimų, susijusių su bet kokia tiesiogine, netiesiogine, atsitiktine, logiškai išplaukiančia ar ypatinga žala, padaryta dėl, ar kaip nors susijusia su SOLORINA svetainės naudojimu, įskaitant, bet neapsiribojant jūsų kompiuterinei įrangai virusų padarytos žalos ir žalos, padarytos dėl jūsų pasitikėjimo SOLORINA interneto svetainėje pateikta informacija.

Nuostatų papildymas

Esant poreikiui, SOLORINA turi teisę bet kuriuo metu papildyti šias nuostatas, dėl to kviečiame jus apsilankyti šiame puslapyje kiekvieną kartą, kai lankote šią internetinę svetainę.

Gauti atsiliepimai

Siusdami į šią SOLORINA interneto svetainę kokį nors atsiliepimą, jūs sutinkate, kad SOLORINA turi teisę savo nuožiūra taisyti, įrašyti be jokio atlygio arba visai neįrašyti į šią interneto svetainę gautų atsiliepimų. SOLORINA neatsako už šioje interneto svetainėje publikuojamų žinučių turinį.

 

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti