MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Apie mus

   Lietuvos-Švedijos įmonė UAB „Solorina“ autoverslą pradėjo 1972 metais. 1992 metais įmonė buvo privatizuota. 1,8 hektaro teritorijoje išdėstyta bendrovės automobilių remonto bazė ir automobilių pardavimo salonas, pagalbinės patalpos ir sandėliai, automobilių stovėjimo, saugojimo ir pardavimo aikštelės.

    UAB „Solorina“ yra patogioje vietoje, prie įvažiavimo kelio į autostradą Klaipėda — Vilnius. Teritorijoje daug vietos automobilių parkavimui. Ilgametės ir sėkmingos veiklos pasėkoje bendrovę „Solorina“ įvertino Vakarų Lietuvos klientai, pirkėjai bei užsienio kompanijos.

    Bendrovė tapo oficialiu įgaliotu TOYOTA atstovu. Remontuojame visų markių automobilius. Atliekame techninį aptarnavimą, agregatų remontą, kėbulų remontą bei dažymą, plauname automobilių išorę ir variklius, valome salonus, nuomojame automobilius.

   Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad atstovaujame TOYOTA, vieną didžiausių automobilių gamintojų pasaulyje, gaminančią aukščiausios kokybės ir patikimiausius automobilius. Gamybos vizija paprasta ir aiški — visiškas atsidavimas TOYOTA automobilio kokybei ir keleivių saugumui.

    Tai yra didžiausias gamintojo indėlis į Jūsų — mūsų kliento — gerovę. Todėl mes galime sakyti, kad TOYOTA pagaminta žmogui.

  TOYOTA vardas įpareigoja mus skirti didžiausią dėmesį ir jėgas nepriekaištingam Jūsų aptarnavimui, ir norų tenkinimui. Mes tikimės, kad Jūsų pasirinktas automobilis yra ar bus svarbi Jūsų gyvenimo dalis — tai, kuo Jūs kasdien naudojatės. Taip pat mes esame įsitikinę, kad vairuodami TOYOTA markės automobilį, neturėsime problemų ilgus metus.

    Sėkmės kelyje!

 

Gen. direktorius Darius Bartkėnas

 

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti