MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai
 
carsabout.png
SOLORENT AUTOMOBILIŲ NUOMA
 
 
„SOLORENT“ yra automobilių nuomos kompanija, taip pat teikianti veiklos nuomos ir automobilių nuomos su vairuotoju paslaugas. Bendrovė pristato automobilius į visus Lietuvos oro uostus. „SOLORENT“ bendradarbiauja su visais automobilių gamintojais ir tiekėjais. Bendrovės automobilių parkas nuolat atnaujinamas, automobiliai įvairių tipų bei modelių, nesenesni nei 3 metai. Įmonės personalas nuoširdžiai tiki, kad bendradarbiavimas bus paprastas, lengvas ir nuoširdus, o Klientai su „SOLORENT“ automobiliais visada atvyks laiku.

 

Kodėl rinktis Solorent?

Viskas prasideda nuo pirmo karto. Išbandykite ir tikrai nenusivilsite. Nesakome, kad mes pigiausi, bet mūsų suteiktos paslaugos to vertos. Nesakome, kad mes geriausi, tol kol neįsitikinsite gražinę automobilį po nuomos. Mes esame novatoriški, o mūsų automobiliai naujausių modelių. Naudojame naujausias technologijas ir rūpinamės savo klientais. Linkime su mūsų automobiliais rasti savo kelią.
 

 

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti