MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Kas yra Toyota Lizingas?

Nauja Toyota – tai paprasta

Siekdami užtikrinti sklandų Toyota automobilio pirkimo procesą, sukūrėme patogią ir greitą lizingo paslaugą. Toyota automobiliai yra tvirti ir patikimi, todėl rėmėmės tais pačiais kriterijais rinkdamiesi ir lizingo partnerius. Bendradarbiaujant trims savo srities profesionalams, gimė sprendimas, kurį pasitelkus naujojo Toyota automobilio įsigijimas tampa prieinamas, lankstus bei patogus. Tokiu būdu prie automobilio vairo galite sėstis greitai ir be papildomų rūpesčių.

Toyota savininkams sukūrėme ir specialų Toyota draudimą, kuriame yra numatyta įvairių sprendimų (pvz., nemokamas pakaitinis automobilis, visapusiška pagalba kelyje ar remontas, kai naudojamos tik originalios Toyota dalys), ištikus nenumatytai situacijai.

Greiti atsakymai

Taip greitai, kaip mūsų atstovai geba atsakyti į visus su Toyota susijusius klausimus, gausite ir lizingo atsakymą. Dažniausiai – vos per vieną valandą.

Pirmiausia – patogumas

Be spartaus dokumentų sutvarkymo taip pat pasirūpinome ir tuo, kad visas procesas Jums būtų patogus. Mūsų atstovybėje nereikės gaišti brangaus laiko, nes visus reikiamus dalykus kartu su Jumis sutvarkysime vietoje – nereikės eiti ir į banką.

Toyota lizingo privalumai

Greitas atsakymas

Užtikriname sklandų ir profesionalų bendradarbiavimą su mūsų partneriais, todėl dažniausiai teigiamas lizingo atsakymas gaunamas greičiau nei per vieną valandą.

Paprastas procesas

Visus dokumentus galėsite patogiai sutvarkyti, padedant mūsų profesionaliems konsultantams. Nereikės eiti į banką ar patiems ieškoti įvairių lizingo pasiūlymų.

Mažiau sąskaitų

Mūsų lizingo ir draudimo sąskaita yra bendra. Taigi kaskart mokėdami įmokas sutaupysite brangaus laiko, nes sąskaitų nereikės apmokėti atskirai.

Palankūs lizingo mainai

Jei priimsite sprendimą įsigyti naująjį Toyota automobilį, galėsite savo senąjį Toyota lizingą iškeisti į naująjį, nemokėdami išankstinio lizingo nutraukimo mokesčio.

Toyota lizingo skaičiuoklė

Lizingo galimybės

Veiklos nuoma

Veiklos nuomą verta rinktis tuomet, kai norite tiesiog naudotis automobiliu, o ne tapti jo savininku. Veiklos nuomos atveju Toyota lizingas Jums nupirks Jūsų pasirinktą automobilį ir sutartą laiką leis juo naudotis. Už naudojimąsi automobiliu turėsite mokėti Toyota lizingo įmokas. 

Baigiantis lizingo laikotarpiui, galima:

  • ir toliau naudotis automobiliu, pratęsiant lizingo sutartį (jei tai bus įmanoma, atsižvelgiant į automobilio amžių);
  • pakeisti automobilį nauju, pasirenkant pageidaujamą automobilį ir suradus pirkėją senajam.

Finansinė nuoma

Finansinę nuomą verta rinktis tuomet, kai, baigiantis lizingo laikotarpiui, norite tapti automobilio savininku. Finansinės nuomos atveju Toyota lizingas Jums nupirks Jūsų pasirinktą automobilį ir sutartą laiką leis juo naudotis. Už naudojimąsi automobiliu turėsite mokėti Toyota lizingo įmokas. Sumokėjus paskutinę įmoką, Jums bus suteikta automobilio nuosavybės teisė. Jei pageidautumėte mokėti mažesnes lizingo įmokas ar, besibaigiant lizingo laikotarpiui, pratęsti sutartį, lizingo laikotarpio pabaigai galima palikti sumokėti vieną didelę lizingo įmoką.

Šis preliminarus Toyota lizingo / nuomos pasiūlymas galioja tik juridiniams asmenims. Fizinius asmenis dėl konkretaus asmeninio Toyota išperkamosios nuomos pasiūlymo prašome kreiptis į Toyota atstovybes. Šis pasiūlymas nėra galutinis, įpareigojantis lizingo / nuomos pasiūlymas. Dėl Toyota lizingo /nuomos galutinio pasiūlymo kreipkitės į Toyota atstovybes. Susipažinkite su lizingo / nuomos sąlygomis svetainėje toyota.lt arba pasitarkite su specialistu. Finansavimo paslaugą Toyota lizingas teikia UAB „Luminor lizingas“. Pavyzdinės 294,26 EUR dydžio įmokos (PVM į įmokos sumą įskaičiuotas) per mėnesį sąlygos: bazinė automobilio kaina – 28 400,00 EUR, sutarties tipas – veiklos nuoma; pirmoji įmoka – 15 %; likutinė vertė – 30%; laikotarpis – 5 metai; rida – ne daugiau kaip 20 000 km per metus; sutarties sudarymo mokestis 145 EUR; nuomos mokesčiui taikoma palūkanų norma 2,45% + 3 mėnesių EURIBOR. Pavyzdinė įmoka, pirmoji įmoka ir likutinė vertė apskaičiuotos nuo bendros bazinės automobilio kainos ir papildomos komplektacijos kainos sumos, darant prielaidą, kad veiklos nuomos sutarties šalys tinkamai vykdys savo įsipareigojimus pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, mokesčiai išliks tokie pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomi iki sutarties pabaigos ir kai į sutartį yra įtrauktos sąlygos, pagal kurias leidžiami palūkanų normos ir mokesčių pakeitimai, nauji mokesčiai, kurių negalima kiekybiškai įvertinti apskaičiavimo metu, visu veiklos nuomos sutarties galiojimo laikotarpiu. Į aukščiau nurodytą skaičiavimą neįtraukiami nuomos gavėjo mokami mokesčiai už sutartyje nustatytų jo įsipareigojimų nevykdymą, mokesčiai dėl sutarties keitimo, nutraukimo, su automobilio priežiūra, registracija, draudimu, naudojimu ir valdymu susijusios išlaidos, baudos, mokesčiai ir pan.

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti