MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Prieš daugiau nei 60 metų pirmosios kartos Land Cruiser įveikė Fudži kalną. Šis visureigis yra toks pat nepranokstamas ir šiandien. Land Cruiser unikalumo formulė nepasikeitė – jis gali nugabenti visur, kur tik pageidausite, ir saugiai parvežti atgal. Jis išsiskiria įspūdinga kokybe, patvarumu, patikimumu ir neprilygstamu pravažumu bekelėje. Šiandien naujasis Land Cruiser yra tiesiog nepralenkiamas: jis pasirodo su pažangesnėmis važiavimo keliu ir bekele technologijomis, gausesne saugos įranga ir dar pajėgesnis kovoti su įvairiais kelionės iššūkiais.

                                                                                                                                                                                                                   

 

 

TVIRTOS IR TIKSLINGOS LINIJOS

 

Nauju modernesniu ir tvirtesniu kėbulo dizainu išsiskiriantis naujasis Land Cruiser sustiprina savo įvaizdį. Kiekviena linija turi aiškią paskirtį, pradedant nuo variklio dangčio, kurio patobulintas dizainas su išėma centre pagerina matomumą žiūrint žemyn, itin patvarios ir deformacijai atsparios unikalios rėminės kėbulo konstrukcijos ir baigiant aukščiau įrengtais priekiniais žibintais bei grotelių vėdinimo angomis, kad būtų pagerinta apsauga ir maksimaliai padidintas įveikiamas brastos gylis. Galinė automobilio dalis išsiskiria naujo dizaino žibintų bloku su LED stabdymo šviesomis.

 

 

VISAPUSIŠKA KONTROLĖ BEKELĖJE IR KELYJE

 

Joks kitas visureigis negali pasiūlyti taip unikaliai suderintų dinaminių važiavimo keliu ir pravažumo bekele charakteristikų, kaip naujasis Land Cruiser. Jis klusniai tarnauja velkant krovinius, apvažiuojant duobes, kovojant su lietumi, sniegu ar ledu. Automobilis komplektuojamas su važiavimo režimo pasirinkimo sistema ir elektroniniu būdu reguliuojama kinetine dinaminės pakabos sistema (KDSS), kuri optimizuoja priekinių ir galinių stabilizatorių veikimą, kad būtų pagerintos važiavimo keliu savybės. Taigi galite drąsiai pasitikti visus kelio priekyje laukiančius iššūkius!

Land Cruiser gali viską – pervažiuoti upę, kilti kalnais ar leistis uolėta trasa, juk jis nuo seno garsėja savo legendiniu pravažumu. Tai automobilis, kuris gali įveikti sudėtingiausius bekelės ruožus ir saugiai pargabenti atgal. Naujasis Land Cruiser apsiginklavęs gausia įranga, kuri praverčia keliaujant sunkiai įveikiamais maršrutais: jame komplektuojamas aplinkos monitorius (MTM), kuris dabar rodo paviršiaus po automobiliu ir panoraminį vaizdus, taip pat važiavimo režimo pasirinkimo (MTS) ir pagalbinė važiavimo bekele sistemos.

 

RAFINUOTAS KOMFORTAS

 

Land Cruiser išsiskiria unikaliai suderintu funkcionalumu, meistriškumu ir gerai apgalvotomis detalėmis, todėl su juo be galo malonu keliauti bet kokiu maršrutu. Automobilio salone patobulinta komforto įranga: pritaikytos vėdinamos priekinės sėdynės, elektra valdomas šildomas priekinis langas ir šildomi ploviklio purkštukai, taip pat durelių veidrodėlių nulenkimo važiuojant atbuline eiga funkcija. Jame taip pat įrengtas naujas prietaisų skydelis, atnaujinto dizaino centrinė konsolė, kurioje integruota Toyota Touch® 2 with Go multimedijos sistema su 8 colių ekranu, ir ergonomiškesni, į atskiras funkcines zonas suskirstyti valdikliai. Pavaros sistemos, važiavimo režimų ir komforto įrangos jungiklius lengva valdyti bet kokiomis sąlygomis.

 

NEPRILYGSTAMAS GALIOS ŠALTINIS

Naujasis Land Cruiser varomas 2,8 l D-4D dyzelinio variklio su turbokopresoriumi, kuris gali būti komplektuojamas su mechanine arba automatine transmisija. 2,8 l D-4D variklis montuojamas su elektronine tiesioginio kuro įpurškimo sistema, kuriai būdingas aukštesnis įpurškimo slėgis ir pažangesnis įpurškimo slėgio valdymas. 2,8 l D-4D variklis gali būti komplektuojamas su 6 pavarų išmaniąja automatine transmisija su elektroniniu valdymo įrenginiu (6 Super ECT), kurios privalumus lemia tam tikros valdymo sistemos, skirtos mažinti degalų sąnaudas ir gerinti važiavimo charakteristikas.

Galerija

Ypatybės

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti