MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

VISIŠKAI NAUJAS TOYOTA COROLLA HIBRIDAS

Stilingas, efektyvus ir smagus vairuoti naujasis Corolla automobilis yra naujųjų laikų legenda. Nesvarbu, koks yra Jūsų gyvenimo būdas ir kokį kėbulo tipą pasirinksite, Jūs visuomet galėsite mėgautis savaime įsikraunančių hibridinių galios agregatų privalumais. Pirmą kartą vienam modeliui Toyota siūlo du pasirinktinus hibridinius variklius – 1,8 l ir 2,0 l Dynamic Force. Dėl visų TNGA (Toyota New Global Architecture) platformai būdingų pranašumų kelionės su Corolla visuomet bus įkvepiančios. Žiūrėti vaizdo filmuką

 

                                                                                                                                                                                                                

 

 

APDOVANOJIMŲ PELNĘS COROLLA HYBRID HEČBEKAS

Svetainė WhatCar? Corolla Hybrid hečbekas ir Corolla Touring Sports hibridą išrinko 2020 m. geriausiu hibridiniu modeliu.

 

 

 

 

 

JŪS NEATSISPIRSITE ĮKVEPIANČIOMS NAUJOSIOS COROLLA VAŽIAVIMO SAVYBĖMS 

 Toyota hibridai dovanoja tikrą vairavimo džiaugsmą. Gyvybingas ir paklusniai į komandas mieste reaguojantis 1,8 l hibridinis variklis leidžia mėgautis ramiomis kelionėmis. Naujas 2,0 l hibridinis variklis Dynamic Force išvysto dar didesnę galią, kartu užtikrindamas sklandų važiavimą. Nesvarbu, kurį galios agregatą pasirinksite: jie abu pasižymi ypač mažomis degalų sąnaudomis ir žemais taršos rodikliais, kurie važiuojant vien elektriniu režimu pasiekia nulį.

 

 

PATOGIAI ĮSITAISYKITE

Naujasis Corolla automobilis buvo kuriamas galvojant apie Jūsų komfortą. Sportinės sėdynės puikiai priglunda prie kūno ir užtikrina tvirtą atramą, todėl vykdami į tolimas keliones visuomet jausitės patogiai. Konstruktoriams pavyko užtikrinti maksimaliai natūralią vairuotojo padėtį, kad jis nenuvargtų. Ant vairo įrengti važiavimo funkcijų, informacinės ir pramoginės bei garso sistemų valdikliai, todėl Jums nereikės atitraukti rankų nuo vairo. Šaltomis dienomis ypač pravers vairo šildymo funkcija.

 

 

 

 

SAUGA – TAI STANDARTAS, O NE ALTERNATYVA

Saugos įrangos paketas Toyota Safety Sense įtrauktas į kiekvieno Corolla modelio standartinę komplektaciją – juk saugumas yra būtinybė, o ne prabanga. Ši unikali saugos įranga apima įvairias atnaujintas saugos funkcijas, kurios palengvina vairavimą ir užtikrina didesnį Jūsų bei Jūsų keleivių saugumą kelyje.

Susipažinkite su saugos įranga

 

 

 

 

TOYOTA COROLLA TOURING SPORTS & HEČBEKAS | ORIGINALŪS AKSESUARAI


 

Žiūrėti rekomenduojamus aksesuarus

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti