MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

NAUJOJO YARIS PRIPAŽINIMAS

Naujasis Yaris neseniai gavo gerbiamą SAFETYBEST 2020 apdovanojimą. AUTOBEST įvertino Toyota kompaniją dėl pirmosios šioje klasėje inovatyvios vidurinės oro saugos pagalvės, montuojamos naujajame Yaris modelyje. Be to, Yaris buvo išrinktas vienu iš septynių finalistų 2021 m. Europos Metų Automobilio rinkimuose.

 

 

TIK PIRMYN!

Naujajame Yaris puikiai dera progresyvi hibridinė technologija ir pajudėjimo akimirksniu funkcija, puikiai tinkanti miestui ir kelionėms plentu.

                                                                                                                                                                                                                

 

SAUGOS TOBULINIMAS

Standartinėje įrangoje - pažangi apsaugos nuo susidūrimo sistema, avarinė vairavimo pagalbinė sistema, pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema bei pastovaus greičio palaikymo sistema kartu su pėsčiųjų aptikimo naktį funkcija.  Taigi, jeigu sauga jums svarbi, naujasis Yaris tikrai patiks.

 

ĮKVĖPTA TECHNOLOGIJŲ

Apple CarPlay ir Android Auto patogi ir intuityvi sąsaja leidžia lengvai prijungti mobilujį telefoną. Taip pat įvertinsite priekiniame stikle projektuojamą spalvotą 10 colių rodinį*, kuriame vaizduojami pagrindiniai vairavymo duomenys bei įspėjimai, pvz, navigacijos pranešimai ir greičio ribojimai. 

*Limited edition dalis.

 

MĖGAUKITĖS KELIONE

Nedidelis ir vikrus naujasis Yaris su išmaniomis sistemomis sukurtas taip, kad viduje būtų maksimaliai daug erdvės, o žemesnis svorio centras ir platesnis, tvirtesnės išvaizdos kėbulas leidžia būti pasirengusiam betkam.

 

 

 

 

 

 

 

 

HIBRIDINĖ SISTEMA PAŽABOJA ELEKTROS GALIĄ

Su naujuoju Yaris pristatomas visiškai naujas 1,5 litro benzininis variklis ir patobulinta 4 kartos hibridinė sistema, leidžianti sujunkti įtraukiantį našumą su išskirtine ekonomija.

 

 

KURTAS SU AISTRA

Apgalvojome kiekvieną naujojo Yaris milimetrą. Jo plati, tačiau kompaktiška stovėsena dvelkia drąsa ir išskirtinumu. Automobilis puikiai valdomas kelyje ir pasižymi judrumu bei dinamiškumu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKIRTAS JUMS

Naujasis Yaris perrašo taisykles ir siūlo atvirą, erdvų, į vairuotoją oreantuotą saloną, kuris paprastai nebudingas šios klasės automobiliui. Minkštos medžiagos ir kokybiška apdaila sukurs prabangią aplinką, kurioje galima atsipalaiduoti ir niekur neskubėti.

 

 

 

 

 

 

 

 

TOYOTA YARIS | ORIGINALŪS TOYOTA AKSESUARAI

 
 
Žiūrėti rekomenduojamus aksesuarus

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti