Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

TINKAMI ŽIEMINIAI RATAI, UŽTIKRINANTYS SIELOS RAMYBĘ

Jūsų sielos ramybė yra mūsų prioritetas. Tam, kad kasdien galėtumėte ramiai vairuoti, mes paruošėme Jums specialų pasiūlymą. Įsigyjant naują Toyota automobilį, rinkitės kokybiškus Toyota žieminius ratus iškart su automobiliu. Žieminių ratų su originaliais Toyota lengvojo lydinio ratlankiais mėnesinis mokestis prasideda nuo 7 eurų, o šis mokestis pridedamas prie mėnesinių lizingo įmokų. Tokiu būdu galite mėgautis komfortu, vairavimo malonumu ir sielos ramybe dar daug metų.

TOYOTA ŽIEMINIŲ RATŲ KOMPLEKTAS SUSIDEDA IŠ:

• Toyota originalių lengvojo lydinio ratlankių su 3 metų garantija
• Žieminių padangų su Toyota originaliais padangų slėgio jutikliais

TOYOTA ŽIEMINIŲ RATŲ KAINOS

Toyota žieminių padangų komplektas susideda iš Toyota originalių lengvojo lydinio ratlankių, kuriems taikoma 3 metų garantija, ir žieminių padangų su originaliais Toyota padangų slėgio jutikliais.

Yaris

Corolla hečbekas

Corolla Touring Sport

Corolla sedanas

C-HR

Camry

RAV4

Land Cruiser

Hilux

Proace City

Proace City Verso

Proace

Proace Verso

KODĖL REIKIA NAUDOTI ŽIEMINES PADANGAS?

Žieminės padangos yra sukurtos ir išbandytos taip, kad užtikrintų puikų sukibimą su šlapia, snieguota ir apledėjusia kelio danga. Dėl specialaus protektoriaus raštų derinio ir medžiagų mišinio, kuris išlieka elastingas temperatūrai nukritus žemiau 7 ºC, padangos žymiai sutrumpina stabdymo kelią ir suteikia saugumo vairuojant net ir atšiauriomis oro sąlygomis. Iš tiesų žieminės padangos gali perpus sutrumpinti stabdymo kelią, kai jo danga padengta sniegu.

 

KADA REIKĖTŲ KEISTI VASARINES PADANGAS Į ŽIEMINES?

Kai temperatūra yra žemesnė nei 7 ºC.
Dėl specialių protektoriaus raštų ir elastingesnio medžiagų mišinio žieminės padangos užtikrina puikų sukibimą ir sumažina stabdymo kelią temperatūrai nukritus žemiau 7 ºC.

 

Sniegas
Žieminių padangų protektoriaus bloke yra daugybė mažų griovelių, vadinamų lamelėmis, kurios sukimba su sniegu ir patižusiu sniegu bei tokiu būdu užtikrina geresnį sukibimą ir sutrumpina stabdymo kelią.

 

Ledas
Minkštesnių junginių ir specialių protektoriaus raštų derinys užtikrina, kad žieminės padangos suteiks geresnį sukibimą ir sutrumpins stabdymo kelią važiuojant apledėjusiu keliu.

AR GALIU UŽDĖTI ŽIEMINIUS RATUS SAVO TOYOTA AUTOMOBILIUI?

Kartu su stilingais lengvojo lydinio ratlankiais ar tiksliai pritaikytais plieniniais ratų gaubtais Toyota siūlo žieminius ratus, kurie yra tinkami važinėti šaltuoju metų laiku bei yra atsparesni druskos, chemikalų ir smėlio daromam poveikiui. Norėdami užsakyti žieminius ratus ir padangas Toyota automobiliui arba gauti daugiau pagalbos ir patarimų, kreipkitės:

Autodetalės


  TelefonuEl. paštu  Servisas
   TelefonuEl. paštu

   Mūsų e-privatumo politika

   Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

   Uždaryti Uždaryti