MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Toyota ir aplinkos apsauga

Įmonės Toyota Baltic AS aplinkos apsaugos principai

 

Toyota tikslas – aplinkos tausojimo klausimais pirmauti visose savo verslo srityse.

 

Įmonės Toyota Baltic AS nariai pasižada būti pavyzdžiu įgyvendinant socialinę įmonių atsakomybę bei mažinant su Toyota veikla susijusį poveikį aplinkai. 

Įmonės Toyota Baltic AS aplinkos apsaugos vadybos sistemai nuo 2006-ųjų metų suteiktas ISO 14001 sertifikatas, o 2012 m. sertifikatas pradėjo galioti ir atstovybėms. 
Paskutinis sertifikavimas buvo atliktas 2018 m. balandžio 4 d.. Jis galioja iki 2021 m. balandžio 12 d..

 

Medžiaga

Daugiau informacijos rasite Toyota aplinkos apsaugos politikos ir aplinkos apsaugos chartijos brošiūrose.

Toyota automobilių degalų sąnaudos ir CO2

Degalų sąnaudų ir išmetamo anglies dioksido kiekio žinyną, kuriame  yra duomenys apie visus naujus automobilių modelius, galima nemokamai gauti visuose automobilių pardavimo salonuose.

 

Automobilio degalų sąnaudoms ir išmetamo anglies dioksido kiekiui turi įtakos vairavimo stilius bei kiti ne techninio pobūdžio veiksniai. Anglies dioksidas — tai pagrindinės dujos, sukeliančios šiltnamio efektą ir darančios įtaką visuotiniam atšilimui.

Birželis – Toyota aplinkos apsaugos mėnuo

Toyota birželį oficialiai skelbia žaliuoju mėnesiu – šiuo metu didžiausias dėmesys bus skiriamas oro kokybei.

 

Kažkas tvyro ore. Ar tai meilė? O gal tai anglies dvideginio debesys?

 

Oro tarša yra visiems aktuali tema. Bendrovė Toyota, kaip automobilių gamintoja, privalo rūpintis, kad gaminami automobiliai kuo mažiau terštų. O Jūs, klientai, pirkdami naują automobilį, galite pasirinkti mažiau taršų modelį. 
Oro užterštumas yra visus veikiantis dalykas, tai mūsų įsipareigojimas dėl aplinkos ir švaresnės ateities, taigi vietoje šiltnamio efektą sukeliančių dujų ore gali būti ir gerų dalykų.

Akciją „Žaliasis mėnuo“ nuo 1973 m. pradėjo vykdyti Japonijos bendrovė Toyota Motor Corporation, birželio mėnesį paskelbusi žaliuoju mėnesiu. Šia akcija siekiama ugdyti darbuotojų sąmoningumą aplinkosaugos klausimais skatinant aplinkos tausojamąją veiklą. 

Birželio mėnuo taip pat sutampa su Pasauline aplinkos apsaugos diena (birželio 5-ąja).

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti