MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

 

JŪSŲ TOYOTA BUS PASIRŪPINTA TOYOTA SERVISE

 

Jūsų Toyota yra daugiau nei vien tik automobilis. Jis saugiai Jus gabena per lietų ir audras. Jis parveža Jus namo po sunkios darbo dienos. Jis nugabena Jūsų vaikus į mokyklą, o Jūsų šeimą – ilgai lauktam savaitgalio poilsiui.

Taigi leiskite savo keturračiam patikimam draugui mėgautis išskirtinėmis paslaugomis – Toyota servisu. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų Toyota būtų geriausios įmanomos būklės, o Jūsų kelionės – saugios ir nerūpestingos.

 

 

JŪSŲ TOYOTA JAUČIASI GERAI TOYOTA SERVISE

 

Jūsų ištikimoji Toyota nusipelno geriausios priežiūros, kurią gali suteikti oficialioji Toyota atstovybė. Mes pasistengsime, kad Jūsų kasdienės kelionės būtų saugios ir teiktų ramybę. Mūsų profesionalūs mechanikai naudojasi moderniausia įranga ir griežtai laikosi higienos taisyklių. Be to, Toyota visuomet turi paruošusi Jums puikių pasiūlymų.

 

 

 

Oro kondicionieriaus ir vėdinimo sistemos veikimo pagerinimas – 29 €

 

 

Būkite tikri, jog Jūsų Toyota turi tinkamiausias šviesų lemputes, kurios užtikrintų geresnį matomumą ir saugias keliones

 

 

Būkite tikri, jog Jūsų Toyota turi tinkamiausius valytuvus, kurie užtikrintų puikų matomumą ir saugias keliones

 

 

 

TOYOTA ORIGINALIOS DALYS TINKA IDEALIAI

 

Jūsų Toyota yra geriausios įmanomos būklės, kai kiekviena jos detalė yra tinkama – kai ji yra originali. Toyota originalios dalys užtikrina saugą, optimizuoja degalų sąnaudas bei išlaiko automobilio vertę. Be to, jos yra tikrai įperkamos.

 

Keletas Toyota originalių dalių pasiūlymų:

 

 

Toyota originalioms stabdžių dalims – 25% nuolaida

 

 

Toyota originaliems akumuliatoriams – 25% nuolaida ir 3 metų garantija

 

 

Toyota originalus salono oro filtras su montavimo darbais – 34 €

 

GERIAUSIAS NEBŪTINAI YRA BRANGIAUSIAS

 

Toyota servisas visuomet turi patrauklių pasiūlymų senesniems nei 5 metų Toyota automobiliams. Nuo kruopščios priežiūros iki Toyota originalių dalių – Jūsų Toyota bus puikios būklės.

 

Kai kuriems senesniems nei 5 metų Toyota modelių serviso pasiūlymams teikiama iki 40 % nuolaida:

 

 

Priežiūra ir alyvos keitimas – nuo 159 €*, išsami priežiūra – nuo 259 €*

 

 

Priekinių žibintų restauravimo paslauga – 99 € (įskaitant montavimo mokestį ir PVM)

 

 

Toyota originalaus akumuliatoriaus patikra ir keitimas – nuo 99 €*

 

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti