MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

SUSIPAŽINKITE SU NAUJUOJU TOYOTA C-HR

                                                                                                                                                                                                   

 

 

C-HR Style Plus pasiūlymas 

 


 

Sveiki atvykę į pasaulį, kuriame nėra vietos pilkai ir niūriai kasdienybei. Atsinaujinęs 2020 metų „Toyota C-HR“ pasiruošęs su Jumis leistis į įspūdingo stiliaus, drąsos ir veržlumo kupinus nuotykius. Urbanistine dvasia alsuojantis „C-HR“ lengvai įmins visas miesto mįsles. Nepamirštamas vakarėlis prasideda – laikas pasiglemžti visą dėmesį SAU.
TOYOTA C-HR remiasi įspūdinga dizaino kalba ir puikiais dinamiškais rodikliais.

 

 

NOVATORIŠKUMAS

Jei Jūsų dėmesį patraukė „Toyota C-HR“, ko gero Jums reikia lyderio vaidmenį užimančio šiuolaikiško ir stilingo automobilio, savyje sujungiančio ateities technologijas. Daugiabriaunio deimanto įkvėptas „C-HR“ su skrupulingai nugludintomis, reljefiškomis formomis akivaizdžiai išsiskiria iš kitų. Nuo šiol dar žaviau atrodo priekiniai ir galiniai automobilio žibintai, kuriuose sumaniai ir skoningai panaudotos LED technologijos. Neabejojame, jus tikrai pradžiugins atsinaujinusi „C-HR” spalvų gama. 

 

 

DIZAINAS IR TECHNOLOGIJA

Ergonomiškos kokybiškos odos sėdynės, prabangi apdaila – visos „Toyota C-HR“ interjero detalės yra unikalios ir plastiškai pereina viena į kitą. Visa salono erdvė darniai susijungia su vairuotojo kabina, kurioje jausitės tikri padėties šeimininkai. Mėgstate muziką? Specialiai šiam modeliui buvo sukurta puikiai skambanti JBL audio sistema, kuri patiks net reikliausiems melomanams. „C-HR” interjeras tiesiog įtraukia – nenustebkite, jei čia užsibūsite ilgiau.
2020 m. „Toyota C-HR“ modelis debiutuoja su naująja multimedijos sistema, kuri atveria platesnes „Toyota“ ryšio galimybes. Ši sistema leidžia visiškai integruoti išmaniuosius telefonus ir palaiko net naujausias „Apple CarPlay™“ ir „Android Auto™“ versijas. Ši pažangesnė sistema taip pat palaikys belaidžio ryšio žemėlapių atnaujinimus, kad klientai galėtų sklandžiai važiuoti naudodamiesi naujausiomis Europos kelių žemėlapių versijomis.

 

VAROMOJI GYVENIMO JĖGA

„Toyota C-HR” savyje puikiai suderina geriausias naujosios „Toyota” konstrukcijos „TNGA” savybes (pavyzdžiui, žemą svorio centrą) su hibridinių technologijų privalumais. Nuo šiol „C-HR” hibridų su 1,8 l (122 AG) jėgaine šeima pasipildė dinamiška ir itin ekonomiška 2,0 l (184 AG) variklio sistema „Dynamic Force”. Negana to, naujasis „C-HR” išsiskiria dar labiau ištobulinta pakaba, taip pat garso izoliacija. Iki 50% kelionės – vien elektros režimu ir nei lašo degalų? Taip, tai misija įmanoma!

 

 

UŽTIKRINTAS SAUGUMAS 


Aistra lenktynėms degančių inžinierių sukonstruotas „Toyota C-HR“ yra manevringas kaip dinamiškas hečbekas ir komfortiškas kaip visureigis. „TNGA” platformos dėka šis automobilis – labai stabilus ir puikiai valdomas bet kokiomis sąlygomis. O pažangi „Toyota” saugumo technologijų sistema „Toyota Safety Sense™” aktyviai talkins, kad bet kuri kelionė būtų lydima 100% saugumo jausmo. Tikrai įvertinsite adaptyviąją greičio palaikymo, eismo juostos palaikymo, nukrypimo iš važiuojamosios juostos ir kitas sistemas.

 

 

 


JBL GARSO SISTEMA

Jei negalite įsivaizduoti vairavimo be muzikos, Toyota C-HR komplektuojama aukštos klasės JBL garso sistema taps nepamainoma Jūsų kelionių palydove. 800 W galios garso sistema su 9 garsiakalbiais nepriekaištingai atkuria garsą – jo kokybė yra geriausia klasėje. Muzikos skambesys salone primena koncertų salę. Šiuo požiūriu Toyota C-HR pranoksta kitus savo klasės atstovus.
Naujos kartos JBL sistema atkuria garsą dar skaidriau ir galingiau.

 

 

 

 

 

 

 

Toyota C-HR aksesuarai

 

Žiūrėti rekomenduojamus aksesuarus

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti