MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

SUKURTAS KELIONĖMS PO MIESTĄ IR UŽ JO RIBŲ

 

Stilingas, efektyvus ir komfortiškas naujasis Corolla automobilis įtiks visiems, nesvarbu, kokį gyvenimo būdą jie propaguotų.

 

/

 

 

SUKURTAS IŠSISKIRTI IŠ KITŲ

Corolla sedane slypi užburianti patrauklumo galia, kurią perteikia rafinuotos grakščios linijos ir platus aptakių formų kėbulas. Išskirtinį išorės dizainą papildo šiuolaikinės detalės – LED žibintai, chromuota apdaila ir 18 colių dvispalviai lengvojo lydinio ratlankiai.

 

 

RAFINUOTAS, ERDVUS IR KOMFORTIŠKAS

Salonas su gerai apgalvotomis technologijomis užtikrina maksimalų visų keleivių komfortą – šiuo požiūriu jis geriausias klasėje. Čia kiekvienas maloniai atsipalaiduos ir jausis patogiai. Sumaniai įrengtos dėtuvės, didelė erdvė kojoms ir aukščiausio lygio apdaila leis mėgautis kiekviena kelionės akimirka.

 

 

/

 

 

NAUJŲJŲ LAIKŲ LEGENDA

Sukonstruotas ant TNGA (Toyota New Generation Architecture) platformos Corolla sedanas siūlo išskirtinę vairavimo patirtį. Patobulinta pakaba, dinamišku valdymu, žemu svorio centru ir 1,8 l benzininiu hibridiniu varikliu išsiskiriantis Corolla sedanas neabejotinai yra šiuolaikinė legenda.

 

 

/

 

 

 

 

COROLLA GR SPORT

/

 

 

 

/

Corolla GR SPORT – įkvėpta lenktynių
 

Corolla GR SPORT stilingą dizainą įkvėpė lenktynių dvasia, kuri parodo neprilygstamą Toyota dinamiškumą.

 

Sportišką ir stilingą išvaizdą sustiprina Piano Black spalvos priekinės grotelės, durelių veidrodėliai ir juodi lengvojo lydinio ratlankiai su kontrastinga apdaila. O viduje žvilgsnį prikausto baltos ir raudonos spalvų detalės, kurias pažįstate iš TOYOTA GAZOO Racing stilistikos.

 

 

 

18 colių dviejų tonų juodos spalvos ir apdorotų paviršių lengvojo lydinio ratlankiai su raudonais ratų dangtelių apvadais

 

 

 

 

 

GR SPORT slenksčių plokštelės

Išskirtinė GR SPORT sėdynių apdaila su matiniais chromuotais intarpais

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toyota Corolla sedanas | ORIGINALŪS AKSESUARAI

 

Žiūrėti rekomenduojamus aksesuarus

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti