MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

VISIŠKAI NAUJAS TOYOTA COROLLA HIBRIDAS

 

Stilingas, efektyvus ir smagus vairuoti naujasis Corolla automobilis yra naujųjų laikų legenda. Nesvarbu, koks yra Jūsų gyvenimo būdas ir kokį kėbulo tipą pasirinksite, Jūs visuomet galėsite mėgautis savaime įsikraunančių hibridinių galios agregatų privalumais. Pirmą kartą vienam modeliui Toyota siūlo du pasirinktinus hibridinius variklius – 1,8 l ir 2,0 l Dynamic Force. Dėl visų TNGA (Toyota New Global Architecture) platformai būdingų pranašumų kelionės su Corolla visuomet bus įkvepiančios. Žiūrėkite vaizdo filmuką

                                                                                                                                                                                                                      

 

 

 

APDOVANOJIMŲ PELNĘS COROLLA TOURING SPORTS HIBRIDAS

 

Svetainė WhatCar? Corolla Hybrid hečbekas ir Corolla Touring Sports hibridą išrinko 2020 m. geriausiu hibridiniu modeliu.

 

 

 

JŪS NEATSISPIRSITE ĮKVEPIANČIOMS NAUJOSIOS COROLLA VAŽIAVIMO SAVYBĖMS

 

Toyota hibridai dovanoja tikrą vairavimo džiaugsmą. Gyvybingas ir paklusniai į komandas mieste reaguojantis 1,8 l hibridinis variklis leidžia mėgautis ramiomis kelionėmis. Naujas 2,0 l hibridinis variklis Dynamic Force išvysto dar didesnę galią, kartu užtikrindamas sklandų važiavimą. Nesvarbu, kurį galios agregatą pasirinksite: jie abu pasižymi ypač mažomis degalų sąnaudomis ir žemais taršos rodikliais, kurie važiuojant vien elektriniu režimu pasiekia nulį.

 

 

PATOGIAI ĮSITAISYKITE

 

Naujasis Corolla automobilis buvo kuriamas galvojant apie Jūsų komfortą. Sportinės sėdynės puikiai priglunda prie kūno ir užtikrina tvirtą atramą, todėl vykdami į tolimas keliones visuomet jausitės patogiai. Konstruktoriams pavyko užtikrinti maksimaliai natūralią vairuotojo padėtį, kad jis nenuvargtų. Ant vairo įrengti važiavimo funkcijų, informacinės ir pramoginės bei garso sistemų valdikliai, todėl Jums nereikės atitraukti rankų nuo vairo. Šaltomis dienomis ypač pravers vairo šildymo funkcija.

 

 

 

IŠMANŪS IR PRAKTIŠKI SPRENDIMAI

Naujasis Corolla Touring Sports modelis suteikia erdvės ten, kur reikia. Jo gale sėdėti taip pat patogu, kaip ir priekyje. Dėl talpios bagažinės su reguliuojama dugno uždanga ir patogiomis šoninėmis dėtuvėmis bei lengvai nulenkiamų galinių sėdynių šiame automobilyje be vargo sutalpinsite viską, ko prireiks. Bagažinės dureles galite atidaryti net esant užimtoms rankoms – tiesiog pakiškite koją po galiniu buferiu. Į kojos judesį sureagavus bekontakčio atidarymo mechanizmui, bagažinės durelės atsidarys automatiškai.

 

 

SAUGA-TAI STANDARTAS, O NE ALTERNATYVA

 

Saugos įrangos paketas Toyota Safety Sense įtrauktas į kiekvieno Corolla modelio standartinę komplektaciją – juk saugumas yra būtinybė, o ne prabanga. Ši unikali saugos įranga apima įvairias atnaujintas saugos funkcijas, kurios palengvina vairavimą ir užtikrina didesnį Jūsų bei Jūsų keleivių saugumą kelyje.

Susipažinkite su saugos įranga

                                                  __________________________________________________________________________________________________________

 

COROLLA TREK

 

 
COROLLA MODELIS PROPAGUOJANTIEMS AKTYVŲ GYVENIMO BŪDĄ
 

Toyota Corolla TREK – puikus automobilis žmonėms, mėgstantiems aktyvų gyvenimo būdą. Jo dizainui būdingos sportiškos detalės ir hibrido dinamiškumas, užtikrinantis įvairialypę ir įspūdingą vairavimo patirtį.

Nesvarbu, ar tai miško keliukas, ar miesto gatvė, Corolla TREK yra tinkamas važiuoti bet kokiu keliu, o jo stilinga išvaizda išsiskiria bet kokioje aplinkoje. Specialaus modelio įrangai priklauso draugiškas gamtai ir ekonomiškas 1,8 litro hibridinis variklis, ypatingo dizaino 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai ir LED priekiniai žibintai, užtikrinantys puikų matomumą. Sportišką charakterį pabrėžia juodi priekiniai ir galiniai aptakai, kuriuos papildo Corolla TREK dviejų spalvų interjeras.

 

Corolla_TREK brošiūra (ENG)

Sukurtas kelionėms į gamtą                                           Gamtos įkvėptas salonas                                                 Idealiai tinka kelionėms po miestą ir išvykoms

 

 
                                                           _______________________________________________________________________________________
 

                       

COROLLLA GR SPORT

 

COROLLA GR SPORT STILINGĄ DIZAINĄ ĮKVĖPĖ LENKTYNIŲ DVASIA, KURI PARODO NEPRILYGSTAMĄ TOYOTA DINAMIŠKUMĄ

 

Subtilų bei išskirtinį sportinį stilių pabrėžia masyvios grotelės ant pažeminto priekinio buferio, akis traukiantys lengvojo lydinio ratlankiai, GR SPORT stiliaus slenksčiai ir raudonos spalvos akcentai salone.

 

Corolla_GR brošiūra (ENG)

18 colių dviejų tonų juodos spalvos ir apdorotų       GR SPORT slenksčių plokštelės                                 Išskirtinė GR SPORT sėdynių apdaila su matiniais chromuotais intarpais
paviršių lengvojo lydinio ratlankiai su raudonais

ratų dangtelių apvadais

 

                                                                       _______________________________________________________________________________

 

TOYOTA COROLLA TOURING SPORTS & HEČBEKAS | ORIGINALŪS AKSESUARAI

 

 

Žiūrėti rekomenduojamus aksesuarus

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti