Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Visiškai naujas Toyota Corolla hibridas

 

Stilingas, efektyvus ir smagus vairuoti naujasis Corolla automobilis yra naujųjų laikų legenda. Nesvarbu, koks yra Jūsų gyvenimo būdas ir kokį kėbulo tipą pasirinksite, Jūs visuomet galėsite mėgautis savaime įsikraunančių hibridinių galios agregatų privalumais. Pirmą kartą vienam modeliui Toyota siūlo du pasirinktinus hibridinius variklius – 1,8 l ir 2,0 l Dynamic Force. Dėl visų TNGA (Toyota New Global Architecture) platformai būdingų pranašumų kelionės su Corolla visuomet bus įkvepiančios. Žiūrėkite vaizdo filmuką

 

Sužinokite daugiau apie perkamiausią pasaulyje automobilį

 

Kai legendinis automobilis tampa hibridu, jo laukia įspūdinga kelionė.

 

Jūs neatsispirsite įkvepiančioms naujosios Corolla važiavimo savybėms

 

Jūs neatsispirsite įkvepiančioms naujosios Corolla važiavimo savybėms

 

Toyota hibridai dovanoja tikrą vairavimo džiaugsmą. Gyvybingas ir paklusniai į komandas mieste reaguojantis 1,8 l hibridinis variklis leidžia mėgautis ramiomis kelionėmis. Naujas 2,0 l hibridinis variklis Dynamic Force išvysto dar didesnę galią, kartu užtikrindamas sklandų važiavimą. Nesvarbu, kurį galios agregatą pasirinksite: jie abu pasižymi ypač mažomis degalų sąnaudomis ir žemais taršos rodikliais, kurie važiuojant vien elektriniu režimu pasiekia nulį.

 

Patogiai įsitaisykite

 

Patogiai įsitaisykite

 

Naujasis Corolla automobilis buvo kuriamas galvojant apie Jūsų komfortą. Sportinės sėdynės puikiai priglunda prie kūno ir užtikrina tvirtą atramą, todėl vykdami į tolimas keliones visuomet jausitės patogiai. Konstruktoriams pavyko užtikrinti maksimaliai natūralią vairuotojo padėtį, kad jis nenuvargtų. Ant vairo įrengti važiavimo funkcijų, informacinės ir pramoginės bei garso sistemų valdikliai, todėl Jums nereikės atitraukti rankų nuo vairo. Šaltomis dienomis ypač pravers vairo šildymo funkcija.

 

Išmanūs ir praktiški sprendimai

 

Išmanūs ir praktiški sprendimai

 

Naujasis Corolla Touring Sports modelis suteikia erdvės ten, kur reikia. Jo gale sėdėti taip pat patogu, kaip ir priekyje. Dėl talpios bagažinės su reguliuojama dugno uždanga ir patogiomis šoninėmis dėtuvėmis bei lengvai nulenkiamų galinių sėdynių šiame automobilyje be vargo sutalpinsite viską, ko prireiks. Bagažinės dureles galite atidaryti net esant užimtoms rankoms – tiesiog pakiškite koją po galiniu buferiu. Į kojos judesį sureagavus bekontakčio atidarymo mechanizmui, bagažinės durelės atsidarys automatiškai.

 

Sauga – tai standartas, o ne alternatyva

 

Sauga – tai standartas, o ne alternatyva

 

Saugos įrangos paketas Toyota Safety Sense įtrauktas į kiekvieno Corolla modelio standartinę komplektaciją – juk saugumas yra būtinybė, o ne prabanga. Ši unikali saugos įranga apima įvairias atnaujintas saugos funkcijas, kurios palengvina vairavimą ir užtikrina didesnį Jūsų bei Jūsų keleivių saugumą kelyje.

 

Susipažinkite su saugos įranga

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti