MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Naujasis GR Yaris

SUKURTA ČEMPIONŲ, SKIRTA ENTUZIASTAMS

LAUKIMAS BAIGĖSI. PRIE STARTO LINIJOS - NAUJASIS GR YARIS!


Tai – grynakraujis lenktyninis automobilis – Pasaulio ralio čempionato (WRC) vaikis. Jį kūrė žmonės, kuriuos vienija aistra nugalėti. Talkinant WRC komandai „TOYOTA GAZOO Racing”, kūrimo procese panaudotos automobilių sporte sukauptos žinios ir technologijos. Taigi, „GR Yaris” gali sparčiu tempu įveikti ne tik Pasaulio ralio čempionato etapus: jo tikruoju sportiškumu galėsite mėgautis kasdien, važiuodami įprastais keliais.

 

GR-FOUR GALIA

Naujojo „GR Yaris” pagrindas – visų varančiųjų ratų pavara GR-FOUR. „Toyota” kartu su „TOYOTA GAZOO Racing” komandos nariais ir WRC vairuotojais sukūrė pirmą sportinę visų ratų pavaros (AWD) sistemą per pastaruosius 20 metų. Joje sumontuota greitos reakcijos jungiamoji mova ir elektroninė sankaba, padedančios užtikrinti išskirtinį sukibimą bei trauką.

 

 

 

 

 

 

 

ŽAIBIŠKA REAKCIJA

Po „GR Yaris” variklio dangčiu slepiasi tikrai nepaprasta širdis. Tai yra galingiausias pasaulyje 1,6 l trijų cilindrų turbininis variklis, sukuriantis 261 DIN AG ir 360 Nm sukimo momento galią. Manevringas ir lengvai valdomas mieste, bet staigus ir jaudinantis už jo ribų – „GR Yaris” pasižymi žaibišku veržlumu: iki 100 km/h – vos per 5,2 sekundės. Taigi, ar esate pasiruošę prisijaukinti šį žvėriuką?

 

 

 

 

 

 

TIKRAS LENKTYNIŲ  „ŽAIBAS“

Naujajame „GR Yaris” montuojamas 1,6 l trijų cilindrų turbininis variklis – galingiausias tokio tipo variklis pasaulyje. Kuriant šią jėgainę panaudotos medžiagos kurios anksčiau nebuvo pritaikytos automobilių gamyboje. Panaudojus unikalias variklio bloko ir cilindro galvučių detales, specialiai sukurtą alkūninį veleną ir stūmoklius bei turbininius rutulinius guolius, šis „GR Yaris“ variklis išvysto 261 DIN AG galią. Be to, automobilis pasižymi įspūdingu galios ir svorio santykiu - 4,9 kg / DIN AG.

 

 

 

 

ĮSIKIBĘS I KELIĄ VISAIS KETURIAIS

„GR Yaris” visų varančiųjų ratų pavaros sistema GR-FOUR alsuoja ralio dvasia. Ji itin lengva, o jos itin jautrus sukabinimo mechanizmas ir elektroninė sankaba akimirksniu subalansuoja sukimo momentą tarp priekinės ir galinės ašių. 4WD režimo valdiklis leidžia akimirksniu pakeisti sukimo momentą, siunčiamą tarp priekinės ir galinės ašių. Galėsite pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį važiavimo režimą: trasos (50:50), sportinį (30:70) arba įprastą (60:40). Papildomame „Circuit“ komplekte - priekinis ir galinis „Torsen“ riboto slydimo diferencialas (LSD).

 

 

 

 

PERGALINGAS STILIUS

Priešingai nei daugelis naujų automobilių, „GR Yaris“ skirtas ne dėmesiui gatvėje atkreipti, o taurėms laimėti. Jame montuojamas anglies pluošto polimerinis stogas, berėmės durelės ir aliumininis variklio dangtis, durelės ir bagažinės durelės, todėl automobilis 38 kg lengvesnis už įprastą „Yaris”. „GR Yaris” išskirtinis kupė siluetas ir 91 mm žemesnė stogo linija užtikrina, kad oro srovė būtų sklandžiai kontroliuojama iki pat automobilio galo. Vyšnia ant torto - akį traukiantys 18 colių 10 stipinų lengvojo lydinio ratlankiai.

 

 

 
 

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti