MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Toyota saugumas

Daugiau informacijos Jums gali suteikti vadybininkai telefono nr. 8 46 397142

 

Su mumis jūs esate saugūs

Gyvenimas yra ilga, nenuspėjama ir nuostabi kelionė, todėl Toyota siekia, kad šios kelionės patirties neapkartintų jokie pavojai. Per dešimtmečius sukauptos žinios automobilių gamybos srityje ir išsamūs bendri tyrimai leidžia užtikrinti, kad kiekvienas naujas Toyota automobilis ne tik būtų pasirengęs veikti, bet ir suteiktų pagalbą, kai jos labiausiai reikia ir net tuomet, kai atrodo, kad ji nereikalinga.

 

Apsauga nuo pavojų

Vairuodami jūs instinktyviai pasikliaujate trimis gebėjimais – atpažinimu, nuovoka ir apsukrumu manevruojant. Nauji Toyota automobiliai padeda tinkamai panaudoti šiuos gebėjimus, kad būtų išvengta galinčių iškilti pavojingų situacijų. Ši aktyviosios saugos įranga – stabdžių antiblokavimo, pagalbinė stabdymo bei traukos kontrolės sistemos ir Toyota Safety Sense – sudaro didžiąją dalį su saugumu susijusios dabartinės Toyota veiklos, kurios pagrindinis tikslas – visiškai panaikinti nelaimingus atsitikimus ir sukurti visiems saugesnę eismo aplinką.

 

Toyota Safety Sense: 

 

 

 

Pre-Collision sistema

 

 

 

 

Nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema

 

 

 

 

Pagalbinė kelio ženklų atpažinimo sistema

 

 

 

 

Automatinė tolimųjų šviesų sistema

 

 

 

 

Adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema

 

 

 

 

Pre-Collision sistema su pėsčiųjų fiksavimo funkcija

 

Toyota Safety Sense

Siekdami sustiprinti saugumo ir pasitikėjimo sėdint už vairo jausmą, mes sukūrėme naujų aktyviosios saugos sistemų paketą Toyota Safety Sense. Jis skirtas apsaugoti jus ir jūsų keleivius nuo sužalojimų: važiuojant nedideliu greičiu Toyota Safety Sense gali padėti apskritai išvengti susidūrimo, o esant dideliam greičiui ši įranga sušvelnina bet kokį smūgį.

 

 

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti