MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

NAUJOJO TOYOTA HILUX AKCENTAI

 

DAUGIAU LAISVALAIKIO?

Kur benuvyktumėte, Hilux jus ten nugabens. Kai transporto priemonėje montuojami galingi bei efektyvūs varikliai ir vilkimo galia siekia 3,5 tonos, kartais atrodo, kad galite nuversti kalnus. Naujasis 2,8 litro darbinio tūrio dyzelinis variklis išvysto 204 AG galią ir iki 500Nm sukimo momentą. 0-100km/val. sprintą įveikdamas per 10 sekundžių, šis modelis tampa pačiu galingiausiu Hilux.

 

 

 

 

 

 

 

 

SUKURTAS DIDELIEMS DARBAMS. SUPROJEKTUOTAS MALONUMUI.

Drąsi naujoji išvaizda leidžia Hilux išsiskirti iš minios. Peržvelkite įspūdingus naujo dizaino žibintus ir ratus, kurie leis dar labiau pagerinti patvariosios transporto priemonės išvaizdą. Norite visko? Tuomet modelis Invincible - kaip tik jums... Tai - neprilygstamas Hilux galios ir stiliaus pareiškimas. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JŪSŲ ERDVĖ - JŪSŲ PASAULIS

Hilux išorė patvari, tačiau viduje patogu. Salone dominuoja naujo lygio rafinuotumas ir stilius. Modeliai Invicible su dviguba kabina leidžia palypėti į dar aukštesnį lygį: čia sėdynėms gaminti naudojama dviejų tonų perforuota oda, kad komfortas būtų neprilygstamas.

 

 

 

 

 

 

 

 

APSIŽVALGYKITE

Susipažinkite su pagrindinėmis Hilux funkcijomis. Pasukite transporto priemonę ir apžiūrėkite ją iš visų pusių.

 

 

DIZAINAS

Puikus dizainas. Bet kokiame kelyje.

Raumeninga išvaizda pulsuoja galia, o tvirti priekinis bei galinis buferiai ir atsparios patvaraus kėbulo apdailos detalės saugo jį nuo pažeidimų.

 

KOKYBĖ, PATVARUMAS IR PATIKIMUMAS

Tvirtas, patvarus, patikimas. Be jokių abejonių. 

Kiekvienas naujas Hilux modelis kuriamas ir bandomas ekstremaliausioje aplinkoje, taigi, galite pasikliauti legendine transporto priemonės kokybe, patvarumu ir patikimumu.

 

GALIMYBĖS

Nėra slidininkų keltuvų? Jokių problemų. 

Naujuoju Hilux galite pasikliauti. Pajudėjimo įkalnėje kontrolė (HAC) ir aktyvioji traukos kontrolė (A-TRC) padeda pajudėti sklandžiai be jokių pastangų. Transporto priemonė gali gabenti ir vilkti didžiulius krovinius, taigi, galėsite pasiimti viską. Nesvarbu, ar kylate slidinėjimo trasa, ar leidžiatės ja (Hilux turi nusileidimo nuo kalvos kontrolę), naujajame Hilux galite būti ramūs dėl savo saugos*. * Parinktys ir įranga priklauso nuo modelio.

 

SALONO KOKYBĖ

Jūsų erdvė - jūsų pasaulis.

Hilux išorė patvari, tačiau viduje patogu. Salone dominuoja naujo lygio rafinuotumas ir stilius. Patvarios medžiagos ir įspūdinga apdaila atrodo puikiai ir yra malonios liesti, tuo tarpu JBL garso sistema su technologija Harman CLARi-Fi užtikrina neprilygstamą garso kokybę, kokią muziką begrotumėte.

 

Toyota Hilux | ORIGINALŪS AKSESUARAI

 

Žiūrėti rekomenduojamus aksesuarus

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti