Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Tvirtas nuo 1968 m.

Naujasis Toyota Hilux. Nuo pat pasirodymo pradžios 1968 m. šis legendinis pikapas visur palieka ryškų savo pėdsaką. Naujasis Toyota Hilux – idealus pikapas: jis išsiskiria tvirtu naujos konstrukcijos rėmu ir kėbulu, įspūdingu nauju dizainu, kokybiškai įrengtu vidumi ir didesne velkamąja galia. Naujojo Hilux niekas negali išmušti iš vėžių – jo negąsdina nei sudėtingos bekelės sąlygos, nei kasdienio gyvenimo sunkumai.

                                                                                                                                                                                                               

 

Tvirtesnis, stipresnis ir dar labiau pritaikytas bekelei

Naujasis Toyota modelis ir toliau išsaugo tas ypatybes, dėl kurių klientai jį pamėgo. Jis taip pat pranašauja naują erą pikapui, nes yra stilingas, patogus, saugus ir su pažangiausiomis technologijomis – kad patenkintų net ir išrankiausio poilsiauti mėgstančio kliento skonį.
Garsus savo kokybe, ilgaamžiškumu ir patikimumu, nesustabdomas Hilux nepaliauja stebinti, nes jis užkariauja Šiaurės ašigalį, Islandijos vulkanus ir Antarktidą bei laimi prizines vietas Dakaro ralyje.

Aštuntos kartos Hilux, kurį galima pasirinkti iš dviejų kėbulo tipų – keturių vietų Extra Cab ir penkių vietų Double Cab – dar kartą pabrėžia tvirtumą, nes turi naują ir tvirtesnę kopėčių tipo važiuoklę, sustiprintą denio konstrukciją, ištobulintas 4×4 funkcijas ir didesnę vilkimo galią.

 

Kokybė, patvarumas ir patikimumas

Dėl atnaujintos rėmo ir kėbulo konstrukcijos Hilux tapo dar patvaresnis, o tvirtesnė ir platesnė jo kėbulo apačia dabar užtikrina geresnę apsaugą nuo pažeidimų. Visos Hilux dalys pagamintos taip, kad atlaikytų pačius sudėtingiausius išbandymus. Naujas rėmas kartu su nauja pakaba ir patobulintu pavarų perdavimo mechanizmu taip pat lemia geresnį valdymą ir didesnį važiavimo komfortą.

 

 

Didesnių galimybių pikapas

Sunkus darbas ir aukščiausios klasės poilsis – Hilux nepamainomas abiem atvejais. Naujoji pakaba užtikrina prabangiam visureigiui būdingą  komfort1 ir visus „darbinio arkliuko“ pajėgumus. Dėl 3,5 tonos (Single ir Extra Cab) bei 3,2 tonos (Double Cab) siekiančios velkamosios galios, 1 tonos naudingosios apkrovos ir didesnės krovinių skyriaus talpos galima gabenti dar daugiau krovinių ir poilsiui skirtų reikmenų.

 

Pribloškiantis dizainas

Tai pats drąsiausias Toyota charakteringas dizainas su išraiškingomis formomis ir aštriais kampais, kurie išryškina neprilygstamą automobilio tvirtumą. Visos detalės byloja apie rafinuotą pikapo galią – nuo trimačių radiatoriaus grotelių iki platėjančių masyvių ratų arkų ir dinamiškų šoninių linijų. Chromuota vidurinė linija palei langus ir siūlomi įvairūs ratlankiai suteikia automobiliui dar daugiau patrauklumo.

Legendinis tvirtumas nuo 1968 m.

Nuo pat pasirodymo pradžios 1968 m. šis legendinis pikapas visur palieka ryškų savo pėdsaką. Jis apkeliavo visą pasaulį: lenktyniavo Afrikos dykumoje, atsilaikė prieš ugnikalnius, tyrinėjo Amazonę ir nusigavo net iki Šiaurės ašigalio. 2016 m. Hilux dar kartą užkopė ant Dakaro ralio nugalėtojų pakylos, finišuodamas pirmajame trejetuke.

 

Galerija

Ypatybės

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti