MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Naujasis Highlander

Turi daug vietos, bet išmeta mažai teršalų

Pristatome visiškai naują Highlander. Šis rafinuotas septynvietis visureigis yra erdvus, jame įrengtos mūsų naujausios hibridinės technologijos ir išmani visų varančiųjų ratų sistema (AWD-i). Highlander užtikrina važiavimo komfortą bei išsiskiria galia, efektyvumu ir universalumu. Jis tikrai neatsiliks nuo Jūsų aktyvaus gyvenimo tempo.

 

 
 

STILIUS IR ERDVĖ BET KOKIAI SITUACIJAI

 

Galingas stotas ir įspūdingi 20 colių lengvojo lydinio ratlankiai sklandžiai sujungia Highlander rafinuotą miestietiško visureigio išvaizdą su patraukliomis savybėmis bekelėje. 
 
Highlander – autentiškas septynvietis. Jo trečiojoje sėdynių eilėje apstu vietos, tad ten lengvai išsiteks du suaugusieji. Atidarymo kojos judesiu jutiklis suteikia patogią prieigą prie talpios 658 litrų bagažinės, kurią galima padidinti iki 1 909 litrų. Taigi, čia visada bus vietos.
 
 
 
 
Toyota image
 
 
 

NEPRILYGSTAMAS GALIOS IR EMISIJOS BALANSAS


Highlander montuojamas mūsų ketvirtosios kartos hibridinis galios agregatas, leidžiantis mėgautis visais didelio visureigio pranašumais neaukojant efektyvumo ir ekologijos.

Sklandžiai veikiantis Highlander 2,5 litro darbinio tūrio Hybrid Dynamic Force variklis išvysto 244 AG ir užtikrina pirmaujantį klasėje galios ir efektyvumo balansą. CO2 emisija ir degalų sąnaudos – atitinkamai – siekia vos nuo 146 g/km ir 6,6 l/100 km. Standartiškai montuojama AWD-i sistema užtikrina papildomą kontrolę ir saugą, judrumą bei komfortą. Highlander savo važiavimo kokybe įtikins ir apdovanos kiekvieną iš septyniose sėdynėse keliaujančių asmenų.
 
 
 
 
 

DAUG KOMFORTO IR FUNKCIJŲ


Highlander važiuoja tyliai ir rafinuotai: tai padeda pasiekti standartinis aukščiausios klasės salonas, kuriame – meistriška apdaila, minkštos liesti medžiagos ir įvairiausia įranga bei jungiamumo parinktys.

Tarp salono akcentų – vėdinamosios priekinės sėdynės, JBL 11 garsiakalbių garso sistema* ir 12,3 colio multimedijos jutiklinis ekranas su navigacijos sistema bei išmaniojo telefono integracija, naudojant Apple CarPlay™ ir Android Auto™. Siekiant išvengti susidūrimų arba sušvelninti jų padarinius, Highlander įrengtas naujausias Toyota Safety Sense saugos sistemų paketas. Pasitikėjimą savimi čia didina projekcinis ekranas ir skaitmeninis galinio vaizdo veidrodėlis*.

*Priklauso nuo pasirinktos komplektacijos
 

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti