MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai
 

NAUJASIS RAV4 – I VAIRAVIMĄ ORIENTUOTAS IR IŠ KITŲ IŠSISKIRIANTIS VISUREIGIS

RAV4 – rafinuotas ir išskirtinis automobilis, į darnią visumą sujungiantis tikro visureigio charakterį, stilių ir technologijas. Tvirtomis išorės formomis ir šiuolaikiškai įrengtu salonu išsiskiriantis RAV4 yra tikras gražuolis. Tačiau jis ne tik puikiai atrodo: dėl siūlomos gausios aktyviosios saugos įrangos, suteikiančios vairuotojui didesnį pasitikėjimo jausmą, RAV4 tinkamai atlieka ir savo funkcijas.

                                                                                                                                                                                             

 

EFEKTINGAS DIZAINAS

Tvirtai ir dailiai sudėtas RAV4 akį traukia savo elegantiškais priekiniais LED žibintais, išraiškingu šoniniu siluetu ir unikaliais LED galiniais žibintais. Visas šis derinys sukuria individualų ir rafinuotą automobilio charakterį.

Sėdėdami už RAV4 vairo, jausitės užtikrinti kiekvienoje situacijoje, nesvarbu, ar lėktumėte greitkeliu, važinėtumėte perpildytomis miesto gatvėmis, kur taikomi taršos apribojimai, ar keliautumėte užmiesčio keliais.

 

 

JUS SUPANTI SALONO APLINKA

Salonas išsiskiria rafinuotais dizaino sprendimais ir erdvumu. RAV4 salonas atitinka šiuolaikinio interjero reikalavimus, yra sumaniai įrengtas ir kupinas naudingų technologijų.

Kiekvienas keleivis gali mėgautis išskirtiniu komfortu. Priekinės sėdynės užtikrina aukštą sėdėjimo padėtį ir neprilygstamą komfortą. Gale sėdinčių keleivių patogumui palikta daug vietos pečių aukštyje, taip pat kojų nišose.

 

 

RAV4 YRA UNIKALUS VISUREIGIS

Pritaikyta naujoviška TNGA* platforma leido sumažinti automobilio masę ir svorio centrą, taip pat padidinti važiuoklės tvirtumą ir pagerinti vairuotojo matomumą. Galutinis rezultatas – ypač funkcionalus visureigis, su kuriuo galite saugiai ir stilingai keliauti bet kokiu maršrutu.

Į patobulintą Toyota Safety Sense saugos įrangos komplektą įtraukta naujų, dar išmanesnių funkcijų, kurios suteikia dar efektyvesnę pagalbą vairuotojui. Galite būti tikri – automobilio kontrolė visuomet bus Jūsų rankose.

 

 

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti