MyT programėlė Registruotis į bandomąjį važiavimą Registruotis į servisą Lizingo skaičiuoklė Geriausi pasiūlymai Kontaktai

Naujasis RAV4 Plug-in Hybrid

Naujasis RAV4 Plug-in Hybrid

PAGRINDINĖS YPATYBĖS

DVIGUBA DNR
RAV4 Plug-in Hybrid sujungia mūsų galingiausią iki šiol pagamintą hibridinę technologiją su išskirtiniais elektromobilio gebėjimais nugabenti jus toliau ir švariau. Rafinuotas dizainas slepia dvigubos energijos sistemą, kurią sudaro mūsų ketvirtosios kartos hibridinė technologija ir didelės talpos ličio jonų akumuliatorius. Visa tai leis jums mėgautis momentiniu pagreičiu ir pirmaujančiu klasėje nuvažiuojamu atstumu.

RAV4 Plug-in iš priekio

 

EKOLOGIŠKA GALIA
RAV4 Plug-in Hybrid – galingas, dinamiškas ir patikimas visureigis, kurio našumas tarsi kuria naują palyginamąją klasę. 2,5 litro Hybrid Dynamic Force benzininis variklis ir išmanioji visų ratų pavaros sistema (AWD-i) leidžia automobiliui nuo 0 iki 100 km/val. pagreitėti vos per 6 sekundes. Tai užtikrina įspūdinga trauka ir 306 AG galia.

RAV4 Plug-in iš šono

 

STILIUS VIDUJE
Stilingas RAV4 Plug-in Hybrid salonas idealiai antrina tyliam ir sklandžiam našumui. Sportiškos odinės sėdynės ir didelis panoraminis stogas garantuoja, kad keliausite erdviame, rafinuotame ir patogiame salone. Tuo tarpu akumuliatorius užima itin mažai bagažinės erdvės ir šiai lieka net 520 l.

RAV4 Plug-in salonas

 

APSIŽVALGYKITE


Susipažinkite su pagrindinėmis RAV4 Plug-in Hybrid funkcijomis. Pasukite transporto priemonę ir apžiūrėkite ją iš visų pusių.

IŠORĖS DIZAINAS
RAV4 Plug-in Hybrid pagamintas taip, kad išsiskirtų ir jo valdymas, ir dizainas. Patvarumu pulsuojanti išvaizda ir visureigio savybės čia sujungtos su aštriu ir dinamišku stiliumi. RAV4 Plug-in Hybrid yra neabejotinai geros išvaizdos automobilis su miestietišku prieskoniu. Rafinuotas dizainas slepia dvigubos energijos sistemą, kurią sudaro mūsų ketvirtosios kartos hibridinė technologija ir didelės talpos ličio jonų akumuliatorius. Visa tai leis jums mėgautis momentiniu pagreičiu ir pirmaujančiu klasėje nuvažiuojamu atstumu.

 

MOMENTINĖ GALIA IR NEPRILYGSTAMAS EFEKTYVUMAS
Geriausi klasėje CO2 emisijos rodikliai (22 g/km) ir degalų sąnaudos (1,0 l/100 km) įrodo, kad RAV4 Plug-in Hybrid efektyvumas atitinka sklandų našumą. Naujasis 18,1 kWh ličio jonų akumuliatorius leis vien elektra įveikti iki 75 km (jei leidžia akumuliatoriaus įkrovos lygis ir važiavimo sąlygos), tuo tarpu automobilio bortinis 6,6 kW įkroviklis visiškai įkraus akumuliatorių per 2,5 valandos.

 

RAFINUOTUMAS IR RYŠYS
Stilingas RAV4 Plug-in Hybrid salonas idealiai antrina tyliam ir sklandžiam našumui. Sportiškos odinės sėdynės ir didelis panoraminis stogas garantuoja, kad keliausite erdviame, rafinuotame ir patogiame salone. Tuo tarpu akumuliatorius užima itin mažai bagažinės erdvės ir šiai lieka net 520 l. RAV4 rafinuotas salonas užtikrina komfortą ir patogumą be kompromisų – nuo projekcinio rodinio ir 9 garsiakalbių JBL Premium Audio sistemos iki belaidžio įkrovimo funkcijos ir 230 V maitinimo lizdo bagažinėje.

 

PASIRUOŠĘS VISKAM
Kad galėtumėte sklandžiai valdyti automobilio pramogų ir jungiamumo sistemą, intuityviame prietaisų skydelyje įmontuotas 9 colių jutiklinis ekranas su mūsų naujausia multimedijos sistema ir išmaniojo telefono integracijos funkcija. Kartu su Apple CarPlay™ ir Android Auto™ muzikai, skambučiams ir kitokiam turiniui valdyti siūloma MyT išmaniojo telefono programėlė, kuri leis tikrinti akumuliatoriaus įkrovos lygį, programuoti įkrovimo laikus ir netgi atvėsinti arba pašildyti RAV4 saloną. Tuo tarpu įvairios pažangios saugos technologijos padės apsaugoti visus – ir važiuojančius salone, ir eismo dalyvius išorėje.

 

Galerija

Mūsų e-privatumo politika

Siekdami suteikti kokybiškesnes paslaugas, savo svetainėje naudojame slapukus. Jei esate tuo patenkinti ir toliau įprastai naudokite puslapį arba skaitykite plačiau privatumo politikoje.

Uždaryti Uždaryti